Як зробити родовід для собаки. Як обміняти метрику цуценяти.

Свого чотириногого друга ми, зрозуміло, любимо не за його породистість. Але іноді відсутність у вашого улюбленця родоводу може стати перешкодою для повноцінної участі у виставках, в племінній роботі. Що повинен пам'ятати власник собаки , якщо розраховує отримати на неї родовід?
Інструкція
1
Якщо у вас породиста собака або ви збираєтеся її придбати, пам'ятайте, що у кожного породистого щеняти повинна бути так звана щеняча картка. Зразок її оформлення ви можете побачити на сайті Російської кінологічної федерації. Бажано мати картку встановленого РКФ зразка.
2
Незалежно від того, чи збігається картка із зразком або дещо відрізняється від нього, вона повинна належати до однієї з федерацій, що входять в РКФ. З такою щенячого карткою вам слід звернутися в федерацію.
3
В РКФ вам пояснять, як оформляється звичайна родовід. Щоб зробити родовід, вам доведеться заплатити від 150 до 300 рублів. Від суми оплати залежатимуть терміни підготовки документа. Щенячью картку вам належить заздалегідь заповнити, вписавши себе в якості власника собаки . Після дотримання формальностей вам призначать час, коли потрібно буде з'явитися за родоводом. Обов'язково збережіть квитанцію про оплату послуги.
4
Якщо ви не проживаєте в столиці, то оформленням родоводу займатиметься місцевий клуб, членом якого вам належить стати. Оформлення родоводу на місцях, як правило, займає більше часу і коштує дорожче.
5
Починати оформлення родоводу рекомендується по досягненні собакою шестимісячного віку. Зазвичай до цього терміну всі документи на батьків цуценя вже надходять в РКФ. Якщо ви впевнені в тому, що документи знаходяться в федерації, то приступати до процедури оформлення можна раніше.
6
Отримавши жадану родовід, ви зі своїм улюбленцем можете почати приймати участь у виставках. Інформацію по ним ви також можете отримати в Російській кінологічної федерації або в місцевому собаководческом клубі.
7
Якщо щеняча картка до вашого цуценяті не докладати, але собака за всіма ознаками породиста, то можете спробувати відновити картку. Згадайте для початку, де ви набували цуценя, зв'яжіться з господарями, спробуйте згадати клички батьків вашого вихованця.
8
Для участі у виставках можна обійтися так званої реєстрової родоводу. Для її отримання собаку повинні оглянути офіційні експерти по даній породі і винести висновок від приналежності вашої собаки до породи. При позитивному висновку родовід може бути оформлена, подробиці в конкретному вашому випадку доведеться уточнювати в РКФ.