Як підібрати взуття за розміром.

Покупка взуття для багатьох перетворюється на справжнісіньке муку. Мало пам'ятати свій розмір, дуже важливо ще при цьому знати, які відчуття повинна викликати нова взуття на нозі. Інакше із першого ж виходу в ній ви повернетеся з натертими ногами.
Інструкція
1
Навіть якщо ви вважаєте, що точно знаєте розмір своєї ноги, не полінуйтеся ще раз його уточнити. У багатьох взуттєвих магазинах є спеціальні пристосування, що дозволяють виміряти довжину і повноту ступні і на підставі цих даних визначити ваш розмір. Не соромтеся розпитати продавця про особливості розмірних лінійок різних виробників. Вони можуть відрізнятися один від одного і дуже сильно.
2
Взуття одного і того ж виробника, що має один і той же розмір, могла бути виготовлена на різних колодках, тому не уповайте на цифри, а покладайтеся на свої відчуття при примірці.
3
Вибравши відповідну на ваш погляд модель, захопіть відразу і по парі взуття суміжних розмірів. Перевзують в нові туфлі або чоботи. Взуття має щільно облягати ступню, але ні в якому разі не тиснути навіть самим незначним чином.
4
Однак і злітати вона теж не повинна. Пройдіться вздовж магазину. Добре сидить взуття щільно прилягає до п'яті, не ковзає по нозі, не спадає з неї навіть при розв'язаних шнурках. Якщо якесь із умов не виконується, приміряйте модель розміром менше або більше. Якщо ж і в цьому випадку ваші відчуття далекі від комфорту, ця колодка вам не підходить, шукайте щось інше.
5
Батьки дуже часто стикаються з труднощами при покупці дитячого взуття, малюкам важко оцінити свої відчуття, до того ж при примірці вони мають звичай підгинати пальці. Краще всього, якщо ви підготуєтеся до покупки дитячого взуття заздалегідь. Прикладіть ступню до аркуша картону або щільного паперу, обведіть олівцем, виріжте ножицями по контуру. В магазині вкладіть принесений шаблон як устілку в обрану вами модель. Так ви зможете дізнатися, чи підходять черевички по розміром чи ні.
Корисна порада
При покупці зимового взуття враховуйте, що в процесі шкарпетки хутро примнеться та взуття може побільшати на цілий розмір.
Як тільки малюк встає на ніжки і пробує ходити, перед батьками постає важливе завдання - покупка взуття для крохи. Оскільки маленький член сім'ї постійно зростає, похід у взуттєвий магазин стає регулярним заходом. Як же правильно підібрати розмір дитячої взуття ? Перш, ніж відправлятися в магазин за обновою для дитини, потрібно відповісти для себе на це питання.
Інструкція
1
Візьміть аркуш картону або паперу. Поставте на нього дитину (в носочках).
2
Обведіть олівцем контур обох стоп.
3
Проведіть лінію від самої виступаючої точки п'яти до контуру великого пальця. Зробіть такий малюнок для обох стоп і виміряйте довжину отриманої прямої на кожному малюнку.
4
Якщо довжини лівої і правої стоп виявилися різними, виберіть ту, яка більше. Таким чином, ви визначили розмір взуття в метричній системі (одиницею виміру є міліметр). Інтервал між кожним наступним розмір ом становить 5 мм.
5
Для визначення розмір ов імпортної взуття прийнята так звана штіхмассовая система з одиницею виміру - штих (1 штих дорівнює 6,67 мм або 0,67 см). Виробники роблять ще так званий декоративний припуск, рівний приблизно 1 см.Такім чином, розмір взуття в штріхмассовой системі можна визначити наступним чином: (довжина стопи дитини (в см) + декоративний припуск (1 см))/0.67 см. У кожному взуттєвому магазині є готові таблиці переведення з однієї системи вимірювання в іншу, тому батькам для вибору дитячої взуття достатньо знати довжину стопи малюка, а краще мати з собою вирізане лекало стопи.
6
Вибравши модель, вкладіть лекало всередину черевика або туфлі. Якщо розмір и збіглися, можна приступати безпосередньо до примірки.
7
Одягніть взуття на обидві ніжки дитини і поставте його на підлогу.
8
Між пальчиками дитини і миском взуття повинен бути запас 1 см. Це необхідно як для літньої взуття , на випадок якщо ніжки будуть трохи набрякати від спеки, так і для зимової, щоб ноги не замерзалі.Для визначення цього запасу спробуйте вставити свій мізинець між п'ятою дитини і задником черевика. Товщина мізинця дорослої людини якраз дорівнює приблизно 1 см.
Зверніть увагу
Не купуйте взуття "на виріст". Це призводить до формування неправильної походкі.Незафіксірованная стопа ковзає всередині черевика і в результаті натираються мозолі. В зимового взуття, яка на кілька розмірів більше, мерзнуть ноги.
Корисна порада
Якщо взуття деформувалася в результаті шкарпетки в області задника або миска, то таке взуття треба замінити. З цих же причин не рекомендується надягати взуття, що дісталася "у спадок".