Як застосувати стилі. Як застосувати стилі в фотошопі.

При складанні текстового документа засобами редактора не обійтися без використання різних стилів форматування. Абзаци, шрифт, вирівнювання і багато інших параметрів форматування тексту задаються однією єдиною командою. Це не просто зручно для користувача, але і дозволяє грамотно структурувати великий документ. Швидке застосування стилів можливо до будь-якої частини створюваного текстового документа.
Інструкція
1
В редакторі Microsoft Word відкрийте документ для форматування. Виділіть абзац тексту, для якого необхідно застосувати стиль.
2
На панелі інструментів знайдіть випадаючий список, де знаходяться всі створені стилі даного документа та шаблони стандартних стилів. Виберіть потрібний вам стиль. Таким чином, встановиться заданий в стилі форматування виділеного тексту.
3
При відсутності на панелі інструментів списку стилів відкрийте його з основного меню. Для цього виберіть пункти «Формат» - «Стилі та форматування». В редакторі праворуч відкриється панель стилів. У віконному списку клацніть мишкою по потрібному вам стилю.
4
При бажанні змініть стиль, встановивши параметри форматування тексту. Для цього відкрийте контекстне меню списку, що випадає на панелі стилів. Виберіть пункт «Змінити ...». У діалозі задайте необхідне форматування. Збережіть всі внесені в стиль зміни натисненням кнопки "Ок".
Зверніть увагу
Змінюючи існуючий стиль або створюючи новий, обов'язково задайте стилю унікальне ім'я. При цьому необхідно враховувати, що зміна стандартних шаблонів вкрай небажано. Використовуйте шаблон в основі створення користувацького стилю. Навіть якщо параметри форматування тексту практично збігаються.
Стилі в фотошопі - це заздалегідь створена комбінація налаштованих ефектів, які призначені для створення певного результату, наприклад, імітації скла або дерева. Стилі використовуються для швидкої і неруйнуючої обробки зображення і застосовуються до окремих верствам.
Інструкція
1
В останніх версіях програми є декілька видів готових до застосування стилів. Вони розташовані на панелі Styles - «Стилі». Для виклику цієї панелі відкрийте меню Window - «Вікно» і виберіть відповідний рядок. Перед вами відкриється палітра, на якій будуть показані зразки завантажених стилів. Стилі застосовуються не до всього зображення, а до окремих верствам. Використовувати готові стилі досить просто. Перебуваючи на потрібному шарі, двічі клацніть мишкою по значку з обраним зразком.
2
Щоб побачити всі доступні набори стилів, натисніть на крихітний трикутник у правому верхньому куті палітри. Перед вами з'явиться вікно з опціями, в нижній частині якого знаходиться список завантажених стилів. Клацніть за назвою потрібного набору, наприклад, Abstract Style - «Абстрактний стиль». Відкриється діалогове вікно з питанням: Replace current style with the style from Abstract Style? - «Чи хочете ви замінити встановлений стиль на« Абстрактний стиль? ». Щоб погодитися з пропозицією програми, натисніть OK. Якщо потрібно додати новий набір, зберігши при цьому попередні, натисніть кнопку Append.
3
Змінюючи ефекти шару, ви можете редагувати готові стилі, а також створювати нові. Клацніть на значку fx в нижній лівій частині палітри Layers - «Шари». Відкриється діалогове вікно Layer Style - «Стиль шару», в лівій частині якого ви побачите список розділів. Перший з них Styles - «Стилі» призначений для вибору та управління готовими стилями. Наступний розділ Blending Options: Default - "Параметри накладання за замовчуванням» застосовується для настройки режиму накладення шару. Решта розділів використовуються для вибору і настройки окремих ефектів.
4
Застосовуючи ці ефекти в різних поєднаннях і експериментуючи з настройками, ви можете створювати свої неповторні стилі. Для вибору ефекту натисніть на рядок з його назвою. Настроюються параметри будуть показані в правій частині вікна. Налаштувавши всі вибрані ефекти, збережіть створений стиль. Для цього потрібно натиснути кнопку New Style - «Новий стиль» та присвоїти йому відповідну назву в віконці. Тепер клацніть по кнопці OK і ваш стиль буде додано останнім у завантажений набір. Ви зможете використовувати його в будь-який час.
5
Для імітації обсягу, створення фасок і рельєфів використовуйте ефект Bevel and Emboss - «Тиснення». Він добре підійде для обробки текстових шарів і фігур. Якщо вам потрібно створити кольорову або градиентную обведення, застосуйте ефект Stroke - «Обведення». Параметр Inner Shadow - «Внутрішня тінь» створює тінь від кордонів в межах самого об'єкта. Застосування цього ефекту створює враження, ніби об'єкт вирізаний з фону. Для імітації світла, що виходить зсередини об'єкта, скористайтеся Inner Glow - «Внутрішнє світіння».
6
Для створення враження розмитості і шовкових відблисків, спільно з іншими ефектами, застосуйте функцію Satin - «Глянець». Ефекти групи Overlay - «Накладення» перекривають вміст шару кольором, градієнтом або візерункової заливкою. Ефекти даної групи можна використовувати спільно. Якщо вам потрібно виділити текстовий напис, зроблену на багатобарвному тлі, використовуйте ефект Outer Glow - «Світіння». Застосуйте ефект Drop Shadow - «Тінь» для імітації тіні від об'єкта на площині.
Зверніть увагу
Все параметри ефектів вимірюються в пікселях, тому на зображеннях з різним дозволом ефекти з одними і тими ж установками виглядатимуть неоднаково. На цей випадок існує можливість масштабування ефекту.
Корисна порада
Якщо клацнути правою кнопкою миші по рядку будь-якого ефекту в палітрі Layers - «Шари», то відкриється контекстне меню ефектів шару. У ньому будуть відзначені всі активні ефекти і перераховані команди, які можна застосувати.