Як поміняти своє питання. Як дізнатися підказку на контрольне запитання рамблер.

Секретний питання служить підказкою, яку можна використовувати для відновлення забутого пароля та отримання доступу до електронної поштової скриньки. Якщо секретний питання забутий, то щоб уникнути втрати важливої інформації, його слід змінити. Подивимося, як це робиться на популярних поштових сервісах.
Інструкція
1
Щоб змінити свій секретний питання на порталі Mail.ru, увійдіть в систему і в поштовому ящику натисніть активне посилання "Налаштування". На сторінці, перейдіть в розділ «Пароль», а потім в меню виберіть «Дані для відновлення пароля». Заповніть форму, в якій потрібно вказати секретний питання , відповідь на нього і поточний пароль. Натисніть кнопку «Зберегти», щоб внести зміни.
2
Для зміни секретного питання а на «Яндексі», увійдіть в свою пошту і перейдіть в розділ "Налаштування". Перейдіть по посиланню «Додаткові дані про себе» в самому низу сторінки і клацніть по активному посиланню «Змінити персональні дані». Натисніть «Змінити секретний питання /відповідь» і внесіть зміни. Підтвердіть зміна даних вводом пароля і натисненням кнопки «Зберегти».
3
У поштовому сервісі Gmail секретний питання міняється таким чином. Увійдіть в систему і в своїй поштовій скриньці натисніть кнопку «Налаштувати». В меню «Облікові записи й імпорт» клацніть «Змінити параметри відновлення пароля». Введіть свій пароль, і ви потрапите на сторінку зміни даних для відновлення пароля. Змініть секретний питання і натисніть «Зберегти».
Поштова служба Mail.Ru дозволяє користувачеві встановити секретний питання , а також відповідь на нього. Забувши пароль, можна повідомити серверу цей заздалегідь встановлений відповідь, після чого з'явиться можливість змінити пароль на новий. Якщо так вийшло, що відповідь на секретний питання став відомий іншим, його слід негайно змінити.
Інструкція
1
Увійдіть в свою поштову скриньку на Серевер Mail.Ru через звичайний веб-інтерфейс (Не WAP або PDA, і не через поштову програму).
2
Коли завантажиться сторінка з папкою «Вхідні», перейдіть її вниз, після чого перейдіть по знаходиться в кінці сторінки посиланню "Налаштування".
3
Після завантаження сторінки налаштувань перейдіть за посиланням під назвою «Дані для відновлення пароля».
4
Виберіть в спадаючому списку пароль або залиште активним пункт «- Виберіть питання -». У другому випадку в поле «Або вкажіть свій» введіть питання вручну. Сформулюйте його так, щоб по ньому можна було здогадатися про відповідь.
5
В поле «Відповідь на питання » введіть відповідь. Не вводьте туди дані, відомі кому-небудь ще, крім вас. Зокрема, не вводьте номера телефонів, машин, паспортів, дні народження, весілля, породи і клички домашніх тварин, і тому подібні дані. Відповідь має бути достатньо складним, наприклад, якщо питання звучить як «Якого кольору підручник з математичного аналізу», то відповідь «Червоний» або «Зелений» підібрати легко, а «Блідо-червоний з тоненькими зеленими прожилками» - набагато важче. Але така відповідь і важче запам'ятати.
6
Додатковий адресу електронної пошти краще не вказувати. Це дозволить уникнути злому основного ящика, якщо зламають додатковий.
7
В поле «Вкажіть код, розміщений на картинці» введіть каптчу, а в полі «Поточний пароль» - пароль від поштової скриньки. Натисніть кнопку «Зберегти». Після цього відповідь на секретний питання зміниться.
8
Можна також отримати можливість відновлення пароля за допомогою SMS. Для цього зайдіть на сторінку зміни відповіді на секретний питання ще раз, після чого перейдіть за посиланням «Вказати мобільний телефон».
9
Вийдіть з поштової скриньки, перейшовши за посиланням «Вихід», розташованої в правому верхньому кутку сторінки. Потім перевірте, наскільки добре ви запам'ятали пароль і відповідь на секретне питання .
Зверніть увагу
Зробіть складним як пароль, так і відповідь. Нікому їх не повідомляйте.