Як зробити гру з паперу. Як зробити цікаву гру з паперу.

В цікаву гру можна перетворити навіть самий звичайний лист паперу з шкільного зошита. Адже з нього можна зробити безліч різних фігурок, літак перетворити на корабель або жабу і навпаки. На аркуші паперу можна грати в «морський бій» або в «балду». А з листа ватману можна зробити настільну гру за своїм власним сюжетом.
Вам знадобиться
  • Ватман або картон
  • Кольоровий папір
  • Клей
  • Ножиці
  • Фломастери
  • Фарби
Інструкція
1
Придумайте сюжет гри. Якщо це гра по-небудь казці, згадайте, які пригоди відбувалися з героями, де вони могли затриматися в дорозі, а де - починали подорожувати швидше.
2
Зробіть поле. Ватманський лист покрийте рівним шаром фарби. Розмітьте поле. Відзначте, в яких місцях будуть найважливіші пункти - старовинний замок, куди головні герої прямують з донесенням, річка, через яку треба перебратися, дерево, де зустрівся чаклун. Намалюйте і розфарбуйте необхідні предмети.
3
Позначте початок і кінець маршруту. Намітьте сам маршрут, щоб він проходив через всі позначені пункти. Відзначте "кроки". Це можуть бути вирізані з паперу або намальовані кружечки або квадратики. Зробіть їх різного кольору і розміру - ті, які позначають якийсь важливий етап на маршруті, можуть бути яскравішою і побільше. Можна відзначити іншим кольором і «кроки», де грає пропускає кілька ходів. Пронумеруйте «кроки».
4
Вирішіть, з якого пункту персонаж просувається на декілька ходів вперед або повертається назад, і позначте їх стрілочками. Чим більше таких пунктів - тим веселіше буде гра. Якщо ви врахували всі обставини, в яких може опинитися персонаж - обведіть маршрут фломастером.
5
Зробіть фішки. Можна зробити звичайні картонні конуси різного кольору. Але фігурки з казки виглядають цікавіше. Намалюйте фігурку на щільному картоні. Внизу, біля підошов, зробіть півколо для підставки. Виріжте фігурку і знову обведіть її на картон. Склейте половинки фігурки виворітними сторонами, відігнувши підставку. Розфарбуйте персонажа.
6
Для такої гри знадобиться ще кубик. Його, звичайно, можна теж зробити з паперу, але він вийде занадто легким. Краще випиляти його з дерева або зробити з твердеющего пластиліну, позначивши на гранях точки від 1 до 6.Сюжет гри ви задаєте самі. Поясніть правила решті учасників. Врахуйте, що сюжет повинен в точності відповідати тому, що зображено на поле.
Зверніть увагу
Картинки, на яких зображені основні пункти, можна зробити за допомогою аплікації з кольорового паперу. Зручно використовувати папір з клейовим шаром.
Корисна порада
Для поля підійде одна зі сторін пакувальної картонній коробкіПокривать поле фарбою найзручніше за допомогою валика або губки. Для фону краще використовувати акварель, а для малюнків - будь-яку непрозору фарбу.