Як ставити плагіни.

Можливості фотошопу можна значно розширити, встановивши плагіни - спеціально розроблені програмні додатки, за допомогою яких спрощується виконання деяких завдань. Але де взяти плагіни і як їх ставити?

Інструкція
1

Плагінів для фотошопа існує величезна кількість, тому спочатку потрібно їх знайти і вибрати. Зробити це можна на сайтахwww.fordezign.ru, www.o-ucoze.ru, www.picturedesign.infoі інших. Вибирайте такі плагіни, які дійсно потрібні вам, щоб не перевантажувати фотошоп невикористовуваними доповненнями. Так буде легше користуватися ними, адже потрібний плагін ви зможете скачати в разі потреби.

2

Якщо ви завантажили плагін у вигляді інсталяційного файлу, то просто встановіть його як звичайну програму і він автоматично інтегрується в фотошоп.

3

Якщо плагін завантажений в архіві, в якому міститься папка з файлами, то розпакуйте архів, запустіть файл setup.exe або install.exe і встановіть плагін.

4

Ну, а якщо плагін завантажений як файл у форматі 8bf, то помістіть його в папку Plug-Ins, яка знаходиться за замовчуванням в наступній директорії: C: \ Program Files \ Adobe \ Photoshop CS.

5

Якщо фотошоп був запущений під час установки плагина, перезавантажте його, щоб плагін додався в програму.