Як розвести опаришів. Як визначити срібло в домашніх умовах.

Опариші, може бути, виглядають не дуже привабливо, але зате вони є прекрасною підживленням для риби і птиці. Щоб не купувати опаришів в магазині, рибалка або птахівник може виростити їх самостійно.
Інструкція
1
опариші прийнято називати личинок синьою м'ясної мухи. Виглядає опариш як невеликий черв'ячок білого або світло-жовтого кольору, має товстим, пружним тілом, досягає в загальній складності довжини до 8-10 мм.
2
Займатися розведенням опаришів стоїть в теплу пору року, краще всього влітку. Візьміть шматок м'яса або який-небудь субпродукт, зробіть на ньому ножем багато не дуже глибоких проколів. Насадите м'ясо на гак, підвісьте поблизу сфери проживання мух. Наприклад, неподалік від сміттєвих баків. На підлозі під м'ясом встановіть велику миску, наполовину наповнену борошном або висівками.
3
Більше робити нічого не потрібно. Мухи злетяться на запах м'яса, відкладуть в залишених вами прорізах яйця і через кілька днів з них вилупляться опариші. Черв'ячки будуть виповзати з отворів, падаючи при цьому в підставлений таз. Вам залишиться тільки зібрати їх, використовуючи за призначенням.
4
Можна розводити опаришів і на рибі. Зробіть на тушці кілька глибоких надрізів, добре її Просолов і залиште на 10-12 годин. Промийте рибу від солі, розріжте на невеликі шматочки, складіть в банку, поставте в місці проживання мух. Через 6 годин пересипте рибу тирсою, закрийте банку кришкою, зробивши в ній попередньо кілька отворів для доступу повітря. Якщо мухи встигли відкласти яйця, то через 3 дня в банку почнуть виводитися опариші.
5
Зберігати опаришів можна до 3 тижнів, тримаючи їх в холодильнику. Холодна температура їм не зашкодить, але і не допустить перетворення личинок на лялечки. Личинок можна іноді підгодовувати сиром, це зробить їх більш товстими і пружними.