Як зробити сметану в домашніх умовах. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Домашня сметана дуже відрізняється і за смаком, і за консистенцією від магазинної. Отримати її в домашніх умовах не так-то вже й важко, але далеко не всяке молоко підходить для цих цілей.
Вам знадобиться
    • негомогенізірованное свіже молоко
    • сепаратор
    • закваска
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити домашню сметану , не полінуйтеся розшукати молоко, що не піддалося фабричну переробку. На молокозаводах молоко гомогенізують, розбиваючи капсули молочного жиру на дрібні краплі, в результаті чого молоко залишається однорідним, чи не розділяючись на вершки і обрат. Тобто для ваших цілей воно абсолютно не підходить.
2
Дуже добре, якщо у вашому домашньому господарстві є спеціальний пристрій для відділення вершків - сепаратор. В цьому випадку просто пропустіть молоко через нього.
3
Але якщо сепаратора немає, то поставте банку з молоком в холодильник на 12-20 годин, після чого ви побачите, як вершки піднялися вгору, відокремившись від більш прозорого відвійок. Акуратно зніміть вершки ложкою в окрему чашку.
4
Подальший перебіг подій залежить від того, яку саме сметану ви хочете отримати. Ви можете просто залишити вершки в холодильнику, вони застигнуть в щільну солодкувату масу.
5
А можете додати до них трохи закваски, і тоді ваша сметана придбає більш м'яку консистенцію і невелику кислинку.
Корисна порада
Відділення вершків за допомогою сепаратора виходить більш якісним.