Як прожити довго і щасливо.

Ми розуміємо, що всі ми смертні, але життя так дивовижна і прекрасна, що хочеться прожити довго і щасливо. Це передбачає, що до останнього дня людина буде перебувати в здоровому розумі й твердій пам'яті, буде зберігати фізичну активність і інтерес до життя, інакше великого сенсу в її тривалості не буде. Але, жаль, одного нашого бажання для цього замало, тому необхідно заздалегідь подбає про неминучий віці.
Інструкція
1
Одним з основних факторів, який дозволяє вам сподіватися на довге життя, є генетична схильність. Це означає, що, якщо ваші дідусі, бабусі і батьки жили довго, то хороша основа закладена і вас. Якщо ви своїми зусиллями НЕ загубите її самі алкоголем і стресами, а будете всіляко підтримувати свій організм, то надія на успіх у вас є.
2
Нормальна працездатність організму забезпечується постійними навантаженнями на нього. Це не означає, що обов'язково треба займатися якимось видом спорту, але щоденні пробіжки або прогулянки, плавання, їзда на велосипеді - це необхідно.
3
Щоб зберегти ясність думки і вміти оцінити кожен прожитий день, необхідна і щоденне тренування мозку. Постійно навантажуйте його - вирішуйте кросворди, тренуйте пам'ять, вивчайте іноземну мову, читайте і переказуйте прочитане - все це дозволить вам завжди залишатися розсудливим людиною, спілкування з яким не стане тягарем для оточуючих його людей.
4
Важливий також режим і раціон харчування. Намагайтеся, по можливості харчуватися екологічно чистими продуктами, свіжими і різноманітними. Збалансуйте свій раціон, включайте в нього всі необхідні для підтримки працездатності організму, корисні речовини. Не переїдайте і обмежте кількість смаженого, жирного і солодкого.
5
Регулярно займайтеся сексом. Статистика показує, що ті подружні пари, які пронесли любов один до одного через все життя, живуть довше. Крім цього, продовжує життя оптимізм і доброзичливість до людей, позитивний настрій і товариськість. Умійте радіти і цінувати кожну хвилину і життя, напевно, відповість вам взаємністю!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lBvsy6tWBPo