Як змінити мову в фотошопі. Як змінити мову для фотошопа.

Швидкі клавіші працюють в Фотошопі тільки при включеній англійській розкладці клавіатури, а писати частіше доводиться російською, тому необхідно постійно міняти мову. Він в Фотошопі відповідає мову у Windows і переключається тими ж самими способами.
Інструкція
1
Натисканням гарячих клавішНажміте поєднання кнопок «Shift + Alt» або «Shift + Ctrl» в лівій частині клавіатури. У разі, якщо мову не перемикаючись, натисніть ті ж самі кнопки в правій частині клавіатури.
2
Зміна мову а за допомогою мишіНайдіте внизу екрану мову овую панель з написом «En» або «Ru». Вона відображає, який в даний момент включений мову введення. Клацніть по ній лівою кнопкою миші: перед вами спливе меню з написами «Англійський» і «Російський», поставте галочку навпроти потрібного мову а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NhYpzyJBroM
Корисна порада
Ви можете самі задати будь-яке поєднання клавіш для перемикання зика. Для цього натисніть на напис «En» або «Ru» правою кнопкою миші і виберіть пункт «Параметри». У вікні перейдіть на вкладку «Перемикання клавіатури» і задайте зручну вам комбінацію кнопок.
Ряд користувачів Фотошопа, переважно дизайнери і фотографи, які працюють з програмою давно, воліють користуватися англомовною версією програми. Вона володіє рядом переваг - дизайнери користуються універсальною мовою англійських термінів Фотошопа. Проте багато людей, які тільки починають свої перші кроки в освоєнні Фотошопа або не володіють іноземною мовою, швидше віддадуть перевагу скористатися русифікованої версією.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
У більшості нових версій Фотошопа є кілька мовних пакетів, і якщо у вас встановився англомовний інтерфейс, в програмі повинен паралельно присутніми російський мовний пакет. Відкрийте меню «Edit» і знайдіть в ньому розділ налаштувань (Preferences). Тут вам потрібна вкладка «Interface», відкрийте її.
2
Ви побачите велике вікно налаштувань інтерфейсу вашої версії Фотошопа. Велика частина параметрів, зазначених там, вам не потрібна. Знайдіть внизу розділ «Text Options». Зі списку пропонованих мов виберіть російську, а також змініть розмір шрифту, якщо хочете (Font Size). Підтвердіть зміни кнопкою ОК, а потім перезапустіть Фотошоп. Як бачите, зміни вступили в силу, і ваша програма придбала російськомовний інтерфейс.
3
Якщо ви знайдете урок по Фотошопу, в якому будуть використовуватися не росіяни, а англійські терміни - у вас не повинно виникнути ніяких проблем. Знову відкрийте меню налаштувань інтерфейсу і виконайте ту ж роботу, тільки навпаки: вкажіть основною мовою інтерфейсу англійська. Коли буде потрібно, змініть його на російську обратно.Возможность швидко і легко змінити мову програми звільняє вас від потреби шукати в інтернеті уроки з якимись конкретними термінами російською мовою і вибирати більш зрозумілі покрокові керівництва та інструкції. Навчившись міняти мови інтерфейсу, ви зможете використовувати будь інструкції на будь-якій мові і отримувати якісний результат.