Як зробити з однокімнатної квартири двокімнатну. З однокімнатної зробити двокімнатну.

На сучасному ринку нерухомості однокімнатні квартири користуються заслуженою популярністю. Причина очевидна - вони не дуже дорогі. І все ж нерідко виникає бажання спорудити з цих скромних апартаментів більш зручне житло. Чи важко зробити з однокімнатної квартири двокімнатну?
Інструкція
1
Уявлення про те, якою має бути перепланована однокімнатна квартира, у кожного свої. Зрозуміло, ніякі зміни в квартирі не здатні суттєво збільшити життєвий простір. Втім, в більшості випадків така мета і не ставиться. Якщо і має сенс переобладнати «однушку» під двокімнатну квартиру, то виключно заради того, щоб просто по-новому організувати простір, зробити житло більш функціональним.
2
Якщо ви прийняли рішення провести перепланування однокімнатної квартири , слід чітко визначити свої вимоги до нового житла. Таке планування змін дозволить вам заощадити час і гроші. Нижче наведені деякі правила з перепланування вашої квартири .
3
Слід отримати відомості про технічний стан будівлі, в якій розташована квартира. Справа в тому, що майбутні зміни не повинні порушити міцність несучих конструкцій будинку.
4
Потім вивчите норми і порядок проведення перепланування квартири . Буде авантюрою розпочинати роботи до отримання відповідних дозволів. Адже ви не бажаєте бути оштрафованими?
5
Сплануйте достатній час для виконання робіт з переобладнання квартири , враховуючи можливість настання непередбачених обставин. Прорахуйте розмір грошових коштів, які знадобляться для перепланування.
6
Будівельні роботи доручати слід тільки фахівцям, що володіє відповідною ліцензією. Самостійне виконання деяких робіт, втім, може бути під силу і вам самим. Вибирайте, що для вас важливіше - якість чи економія коштів.
7
Складіть чіткий проект перепланування. Найкраще звернутися за допомогою до дизайнера, що дозволить вибрати влаштовує вас у всіх відносинах варіант переробки квартири .
8
Один з можливих варіантів перепланування однокімнатної квартири припускає перенос кухні в передпокій і обладнання на звільненому місці спального приміщення.
9
Розширення простору при переплануванні однокімнатної квартири в двокімнатну можливе лише при суміщенні сусідніх підсобних приміщень в одне, наприклад, шляхом видалення перегородки між передпокоєм і кухнею. Функціональні зони в цьому випадку можна окреслити за допомогою спорудження барної стійки. Зрозуміло, це не єдиний з доступних варіантів.
10
Сумісний санвузол також здатний допомогти вам отримати додатковий простір у майбутній двокімнатній квартирі. Виграш може скласти до двох і більше квадратних метрів.
11
Додаткові хитрості можуть візуально збільшити приміщення. Йдеться про комбінуванні освітлення, підборі колірної гами для стін, влаштуванні дзеркальних поверхонь і т.п.
12
Високі стелі однокімнатної квартири нерідко дозволяють використовувати цей просторовий ресурс і обладнати кімнату на другому рівні. Другий поверх може бути пристосований під спальню або робочий кабінет. Це стосується, втім, лише квартир з висотою стель більше трьох-чотирьох метрів.
13
Переплануванні має супроводжувати зміна внутрішнього дизайну квартири . Наприклад, громіздкі звичайні шафи іноді дозволено замінити на вбудовані шафи-купе.
14
Проявіть свої творчі здібності, кмітливість і трохи терпіння, і ви з задоволенням виявите, що навіть з невеликої по габаритам однокімнатної квартири можна сконструювати двокімнатний шедевр.