Як потрапити в італію.

Італія - чудова європейська країна з чудовим кліматом, розвиненим і вивченим узбережжям, великою кількістю яхт-клубів і дайверских шкіл. Італія - практично музей під відкритим небом, так багато великих пам'яток у цій країні. Італія - мрія мільйонів туристів у всьому світі.
Інструкція
1
Посольство Італії дає можливість громадянам РФ потрапити в країну, отримавши візу на в'їзд, які бувають трьох видів: -турістіческая; -ділові; -річна.
2
Туристична віза дає право на перебування у Італії строком на 15, 25, 30 або 90 днів. Отримати таку візу нескладно.
3
Ділова віза може бути видана на 1 або 6 місяців, а також на один рік. Крім того, існує трехгодового бізнес-віза, яка доступна тільки для громадян, що інвестують в економіку Італії, і представляється у вигляді короткочасного громадянства цієї країни.
4
Для того, що б отримати італійську візу, вам знадобляться: - опитувальний лист; - копія всіх сторінок російського паспорта і закордонного паспорта, причому термін дії останнього повинен бути не менше 3,5 місяців; - 2 кольорові фотографії; - довідка з місця роботи із зазначенням розміру вашої середньої заробітної плати, посади та трудового стажу. Якщо метою поїздки в Італію є відрядження, то це теж повинно бути підтверджено довідкою з роботи, яку необхідно прикласти до загального пакету документів; - виписка з банку про підтвердження того, що у вас є міжнародний рахунок, на якому лежить достатня для проживання сума грошей (приблизно 50 євро на добу) .- страховка.
5
Даний пакет документів необхідно надати в Посольство Італії і чекати його розгляду.
Корисна порада
До довідками поставтеся з великою серйозністю. У видачі візи вам можуть відмовити без пояснення прічін.Получіть італійську візу набагато простіше тим, хто хоче туди потрапити у відпустку і має відповідне документальне підтвердження.