Як поставити музику в презентації. Як прикріпити до презентації музику.

Презентація - потужний інструмент у створенні позитивного іміджу вашої ідеї і зрештою, успішного виступу для великої аудиторії. Додаючи в презентацію відео, і тим більше, аудіо-ефекти, ми підсилюємо вплив інформації на слухача. Оповідання під приємну легку музику легше сприймається і засвоюється аудиторією, тому часто при захисті проектів використовують вставку звуку в презентацію. Як же це зробити?
Інструкція
1
Виконайте операції «Вставка - Фільми і звук - Звук з колекції картинок». В даному випадку ви зможете додати такі ефекти, як «оплески», «дзвіночок» або, наприклад, «дзвінок телефону».
2
Якщо ж вам необхідно вставити мелодію, яка супроводжуватиме ваш виступ від початку і до кінця, слід виконати команди «Вставка - Фільми і звук - Звук з файлу». У діалоговому вікні ви зможете вибрати будь-яку аудіо-композицію з вашого комп'ютера. Відтворення краще поставити автоматично, з початку презентації, а ось закінчення - після останнього слайда (по нумерації) або наступного за ним (щоб музика різко не обірвалася на останньому слайді).
3
Крім того, ви можете записати свій звук для додавання в презентацію. Але зловживати цим не варто, особливо якщо у вас немає можливості записати чистий звук, без сторонніх шумів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kXRiXrclG8c
Зверніть увагу
Аудіофайл повинен зберігатися в одній папці з презентацією. Якщо ви вставили мелодію, зберегли презентацію і перенесли на носій тільки її, музики на інших комп'ютерах при відтворенні презентації ви не почуєте.
Корисна порада
Не забудьте, що мелодія повинна допомагати сприйняттю інформації зі слайда, тому не використовуйте композиції зі словами, з різкою зміною рівня гучності або ритму музики, рок-музика також не прикрасить ваш доповідь (якщо він не стосується відповідної тематики).