Як зробити кімнату більше.

Чим менше кімната, тим швидше вона стає тісною. Тому талант зберігати все в бездоганному порядку і на своїх місцях і при цьому створювати видимість, що кімната більше, ніж насправді - дуже корисний дар. Кожен може розвинути його в собі, головне - творчо підходити до справи.
Вам знадобиться
  • Творчий підхід
  • Схильність до організованості і порядку
Інструкція
1
Перший крок для того, щоб зробити кімнату більше - позбутися від усього зайвого. Викинете все, чим ви не користуєтеся зовсім, а то, що використовуєте рідко, складіть в комору або віддайте на благодійність.
2
Після цього, спробуйте оновити меблі в своїй кімнаті. Навіть при тому, що ви позбулися всього непотрібного, вам необхідно місце, куди можна акуратно скласти ті речі, які можуть знадобитися в будь-який момент. Тому використовуйте спеціальну меблі, що має функцію зберігання, наприклад порожнисті крісла, які відкриваються і т.п.
3
Наступний крок на шляху до того, щоб зробити кімнату більше - декорування та створення акцентів. Маленьку кімнату слід обставляти виключно маленької меблями. Вибирайте тільки найнеобхідніше. Ви ж не хочете, щоб ваша кімната виглядала як комора, наповнена стільцями, телевізорами та диванами?
4
Горизонтальні смужки змушують кімнату видатися довше. Пам'ятайте про це під час вибору шпалер. Якщо вибираєте штори, то не забувайте, що вони повинні поєднуватися з кольором стін, тоді кімната буде виглядати більше. Вішайте штори більшої протяжності і довжини, ніж вікно. Це теж має величезне значення для маскування реальної площі маленьких просторів.
5
Найважливіше значення для візуального збільшення кімнати має світло. Кращим рішенням є максимальна кількість природного освітлення - чим його більше, тим більше кімната - тому вдень намагайтеся тримати штори відкритими. А в темний час доби висвітлюйте кожен кут кімнати, використовуючи різні типи світильників.