Як налаштувати icq у себе в телефоні.

ICQ стає одним з найпопулярніших сервісів у світі. Зараз її користувачами є чотириста мільярдів людей зі всієї земної кулі. Вона допомагає спілкуватися людям вже більше десяти років і розробляє все нові і нові способи спілкування. Тому не дивно, що за допомогою ICQ зараз можна спілкуватися і по мобільному телефону.
Інструкція
1
Установка програми в телефон. Тут нічого складного немає, головне, на що слід звернути увагу, установка програми проводиться у внутрішню пам'ять телефону, а не на флеш-карту.
2
Після установки програми, перевіряємо її працездатність. Запускаємо, виходимо і закриваємо.
3
Тут слід перевірити настройки Інтернету. Необхідний GPRS параметр, а не WAP. WAP дуже дорого коштує, і ви відразу позбудетеся великої суми грошей зі свого рахунку. GPRS настройки прописані в телефоні і тут нічого придумувати не треба, але якщо їх немає, слід підключитися через оператора стільникового зв'язку. У відповідь вам прийде смс.
4
Слід налаштувати клієнта ICQ. При першому запуску встановіть UIN і пароль. Не рекомендується реєструвати UIN через телефон, тому про нього краще подбати заздалегідь, зареєструвавшись в комп'ютері.
5
Всі інші налаштування в програмі вже стоять. Якщо десь щось не зрозуміло, краще залишити все як є. Клієнтська кодування звучить як Win1251, якщо вказано щось інше, то між вами і співрозмовником спілкування не вийде.
6
Після того, як настройки завершені, натискаємо "Підключитися". Тут доведеться відправити запит.
Корисна порада
Якщо відбудеться помилка (118) - потрібно буде змінити сервер.