Як розташувати правильно ліжко. Як правильно розмістити ліжко в спальні.

Кожній людині необхідний повноцінний сон. Він же, в свою чергу, залежить від умов в спальні. Ліжко повинна бути зручною, як і постіль. Але нерідко буває, що ніби все зроблено, як треба, а спати в прекрасній спальні все одно неможливо. Спробуйте переставити ліжко.
Інструкція
1
Якщо у вас є кішка, поспостерігайте, де вона любить лежати. Постійно мешкає на вашому ліжку кішка дає вам знак, що з цього місця ліжко дійсно краще прибрати. Кішки дуже чутливі до аномальних зон, і воліють місця, де такі зони є. Це може бути, наприклад, підземний водотік. Незважаючи на те, що породисті кішки значно втратили свої природні інстинкти, в цьому їм все-таки можна довіряти.
2
Виключіть місця, де не повинна стояти ліжко. Вона не повинна знаходитися в проході між дверима і вікном. Там постійний рух, і ви навряд чи зможете спокійно заснути, якщо навколо метушаться інші домочадці і постійно щось роняють. Не варто ставити ліжко і близько до вікна. Навіть якщо ви живете не на першому поверсі, небезпеку від вікна, ви все одно інстинктивно відчуваєте. Крім того, в холодні ночі від вікна віє холодом, і можна застудитися. Ліжко не повинна перебувати під люстрою або важкими навісними шафами.
3
Візьміть стілець і спробуйте поставте його в різних місцях кімнати. Сидячи на ньому, ви повинні бачити двері, а значить, і тих, хто заходитиме в спальню. Краще, якщо ви зможете контролювати двері і лежачи.
4
Для двоспальному ліжку передбачте вільний прохід з обох сторін, щоб не доводилося постійно перелазити один через одного. В цьому випадку ліжко не повинна стояти впритул до стіни. Ліжко для однієї людини, навпаки, найзручніше поставити саме боком до стіни.
5
Після того, як ви визначите приблизне місце, подумайте, як саме поставити ліжко. По фен-шуй рекомендується спати головою на північ, у той же час постіль не повинна розташовуватися ізножьем до дверей. Узголів'ям до вікна ставити ліжко теж не рекомендується. Найкраще, якщо є можливість поставити її навскоси між вікном і дверима.
6
Можливо, буде потрібно переставити інші меблі. Телевізор не повинен стояти ближче трьох метрів. Приберіть дзеркало, якщо воно виявилося навпроти ліжка. Справа тут не в фен-шуй і не в поганих прикметах. Відображення в дзеркалі, та ще в напівтемряві або навіть в темряві, будуть вас постійно турбувати і не дадуть спокійно заснути.
Зверніть увагу
Постарайтеся, щоб всі шафи, що знаходяться в спальні, були добре закріплені. Особливо це стосується всіляких саморобних полиць.
Корисна порада
Не варто робити в спальні дзеркальна стеля, навіть якщо він вам подобається.