Як роздрукувати креслення з автокад. Autocad роздруківка креслення.

Програма AutoCAD на сьогодні одна з провідних програм в області створення креслень і тривимірного моделювання. Її можливості в даній сфері практично безмежні. У ній можна створити креслення будь-якої складності, починаючи від примітивної гайки і закінчуючи складним механізмом. Найчастіше результатом будь-якої роботи є креслення, віддрукований на папері певного формату. Так як же правильно роздрукувати креслення в AutoCAD?
Вам знадобиться
  • Програма AutoCAD і функціонуючий принтер
Інструкція
1
Маючи вже готовий креслення, натискаємо в лівому верхньому куті кнопку «МЕНЮ», починаючи з дев'ятої версії програми, вона позначається великою, червоною буквою «А». Далі вибираємо пункт «ДРУК», перед нами з'являється вікно з параметрами друку. Це ж вікно можна викликати натисканням гарячої клавіші «CTRL + P».
2
В абзаці «Принтер/плоттер» знаходимо назву свого підключеного принтера.
3
В абзаці «Формат» вибираємо підходящий нам формат, будь то А3, А4 або інший залежно від розмірів самого креслення.
4
В абзаці «Область друку» нам пропонують вибір з декількох типів області друку, їх варто розглянути по докладніше: Кордони - при виборі цього типу програма максимально піджене розмір креслення під обраний нами формат ліста.Рамка - ми в ручну за допомогою миші виділимо потрібну нам область.Екран - при цьому типі друку програма роздрукує ту частину креслення, яка в даний момент знаходиться у видимій частині екрану.
5
У правому нижньому кутку вікна параметрів друк є стрілочка при натисканні на яку відкриються додаткові настройки. В них можна налаштувати орієнтацію і якість чертежа.Еще один важливий момент: якщо у вашому кресленні використані лінії різної товщини, то внизу робочої області повинна бути натиснута кнопка «відображення ліній відповідно до вагами».
6
Ну і наостанок натискаємо кнопку в вікні параметрів друку «ПРИМЕНИТЬ до аркуша» і «ОК»