Як поміняти аватарки. Як поміняти дозвіл рухомої картинки.

Маленькі картинки або фотографії - аватарки - прийнято завантажувати на свій аккаунт в інтернеті. Саме аватарка представляє нас один одному в віртуальному світі. Будь-який контакт з користувачем всесвітньої мережі ставати більш живим і повним при наявності зорового образу. Однак, аватарка - це не обличчя. Її можна і навіть потрібно час від часу міняти. Залежно від пори року, вашого настрою або різних ситуацій можна собі вибрати і поставити нову аватарку.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт вашого форуму або соціальної мережі. Авторизуйтесь і відкрийте свій профіль. Для цього у верхній частині сторінки знайдіть рядок меню «Профіль». На різних сайтах її розташування може відрізнятися.
2
На сторінці профілю розташовується розділ «Управління аватарой». Тут є можливість поставити або поміняти аватарку на нову. Причому завантажити файл з аватаркою можна не тільки за власного комп'ютера, а й з галереї аватарок або вказавши URL-адресу на картинку в інтернеті.
3
Натисніть в даному розділі кнопку «Обзор» для вибору нової аватари зі свого комп'ютера. Вкажіть шлях і ім'я файлу в діалоговому вікні. В поле аватари з'явиться ім'я файлу.
4
При розташуванні потрібної вам аватари на іншому сайті, введіть в поле «Завантажити аватару з URL» відповідний інтернет-адресу картинки. Аватара буде скопійована на поточний сайт.
5
Якщо ви хочете вибрати аватару з галереї, натисніть в розділі управління аватарой кнопку «Показати галерею». Вам відкриється вікно з базою безкоштовних картинок для аватарки . Виберіть з них будь-яку вподобану для свого профілю.
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що у кожної картинки є свій законний правовласник. Запитуйте дозвіл на використання чужих картинок. Або вибирайте безкоштовні аватари.
Наше настрій часто міняється і залежно від нього кожен з нас схильний міняти свою аватарку в соціальній мережі «Вконтакте. Це можна зробити досить швидко і навіть двома доступними способами.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку свого профілю. Прямо під вашою фотографією (аватаркой) розташований список опцій. Друга за рахунком опція - «змінити фотографію». Натисніть на неї лівою кнопкою мишки один раз, і перед вами з'явиться список варіантів коригування фотографії. Виберіть опцію «завантажити нову» і також натисніть один раз лівою кнопкою мишки. Перед вами з'явилося вікно завантаження фотографії.
2
Натиснувши кнопку «огляд», ви тим самим отримаєте можливість в новому вікні, вибрати потрібну фотографію з вашого комп'ютера. Як тільки нова аватарка вибрана - натисніть на неї, потім кнопку «відкрити». Перед вами з'явилося вікно «редагування зменшеної копії». За допомогою нього виберіть ту область знімка, яка буде представлена на зменшеній копії вашого аватара в списках друзів, обговореннях та інше. Для цього рухайте мишкою квадрат віконця по картинці. Потім натисніть кнопку «зберегти», і на вашій сторінці оновиться головна фотографія.
3
Ви можете оновити свою аватарку іншим способом, використовуючи фотографії, завантажені в свої альбоми. Для цього зайдіть в свої фотоальбоми (або знайшовши в колонці зліва від аватарки посилання «мої фотографії», або знайшовши «мої фотоальбоми» під списком друзів). Виберіть потрібний вам фотоальбом, а потім фотографію.
4
Внизу праворуч під знімком в списку опцій знайдіть «помістити на мою сторінку». Натисніть на неї один раз. На фотографії з'явилася рамка, редагуючи яку ви оберете потрібну область фотографії, яка стане вашою аватаркою. Для цього рухайте квадратики в кутках і на краях рамки, натискаючи на них лівою кнопкою мишки.
5
Після редагування натисніть нагорі праворуч від фотографії кнопку "готово", і відкриється ваша сторінка з новим головним знімком. В іншому випадку натисніть «скасування», якщо обрана картинка вас чимось не задовольнила.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A5EtnBRTRx4