Як знайти проксі.

Проксі дозволяє приховати реально існуючий IP-адресу, тим самим обходячи можливі обмеження (наприклад, скачування), бан на сайті/форумі і взагалі робить ваше перебування в мережі анонімним. Знайти проксі нескладно, є багато різноманітних варіантів.
Інструкція
1
Перш ніж використовувати проксі-сервер, потрібно зайди в свій браузер і перевірити в настройках, а чи є можливість використання проксі? Якщо ні, то дозвольте. Інакше, навіть при запуску проксі (через програму) працювати проксі не буде.
2
Найпростіший вид проксі - це сайт-анонімайзер. Там досить просто вказати адресу сайту, і ви опинитеся там анонімно (під проксі). Спосіб дозволяє абсолютно не піклуватися про пошук потрібного проксі або навіть програми сервера. Однак, через те, що спосіб дуже простий і можливості його дуже обмежені. Простий приклад такого сайту: http://anonymouse.org/
3
Існують спеціальні програми, які знаходять проксі через свій пошук, найпростіша у використанні - це Hide IP Platinum, але, можливо, оскільки її використовують багато людей відразу і проксі багаторазово повторюються - це помітно відбивається на швидкості з'єднання. З цього, звичайно, краще використовувати щось пошвидше для зручного використання інтернету.
4
Найцікавіший варіант - це програма ProxySwitcher Standard, вона може як знаходити проксі через свій пошук (причому тисячі на вибір), так і використовувати ваші задані адреси. Краще, звичайно, через цю програму використовувати спеціальні адреси, оскільки їх менше, і якщо шукати в спеціальних місцях, то вони якісніше. Також чудовою можливістю даної програми є порівняно швидка перевірка проксі на працездатність.
5
Для приведення механізму в роботу, достатньо знайти правильну адресу проксі і помістити в список ProxySwitcher Standard. Шукати проксі, найкраще тут: http://www.aliveproxy.com/fastest-proxies/. Як можна помітити, і невеликий список, і швидкість непогана, цілком підходяща для комфортного використання інтернету анонімно.