Як приготувати тісто для лазаньї. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Лазанья - це дуже смачне і ситне блюдо італійського походження. Начинка у лазаньї може бути будь-який - соус болоньєзе, гриби, овочі. Пластини тесту для приготування страви продаються зазвичай вже готовими, але можна спробувати зробити їх і самостійно.
Вам знадобиться
  • 100 г борошна
  • 1 яйце
  • щіпка солі
  • трохи оливкового масла
  • 1 ч.л. рубаної зелені
  • машинка для розкачування тіста або скалка
Інструкція
1
Висипте борошно гіркою на робочу поверхню, зробіть в ній невелике поглиблення. Розбийте в лунку яйце, присолите, додайте добре подрібнену зелень.
2
За допомогою вилки круговими рухами починайте змішувати яйце з борошном. Продовжуйте робити так, поки тісто не почне крутим, подальше замешивание доведеться робити руками. Не шкодуйте сил, тісто має вийти дуже еластичним і трохи блискучим.
3
Накрийте його мискою або оберніть плівкою і дайте відпочити від 30 хвилин до 1 години.
4
Розділіть тісто на 4 частини вагою від 30 до 40 грам, розкачайте кожну з них за допомогою машинки до товщини близько 1,5 мм. Якщо машинки немає, можна скористатися і качалкою, але приготуйтеся до того, що вам доведеться докласти неймовірні зусилля. Чим тонше розкачати тісто, тим смачніше буде лазанья.
5
Закип'ятіть в каструлі воду, присолите. Варіть пласти, поки вони не спливуть. Готові листи лазаньї складайте на тарілку, промащуючи маслом, щоб уникнути злипання їх між собою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=coqrr8KBdsU
Корисна порада
Розкатані листи лазаньї можна заморозити або висушити і зберігати їх в такому вигляді до наступного використання.