Як роздрукувати з двох сторін. Як надрукувати 4 сторінки на одному аркуші з 2х сторін.

Як правило, текстові документи виводяться на принтері з одного боку паперу. Однак, іноді виникає необхідність надрукувати текст на двох станицях листа. Для цього в текстовому процесорі Microsoft Word, як і в більшості потужних редакторів, передбачена функція двостороннього друку. Причому, при наявності новітньої моделі принтера двосторонній висновок всього документа пройде автоматично.
Інструкція
1
Відкрийте текстовий документ в додатку Microsoft Word. В основному меню виберіть пункт «Файл» і потім підпункт «Печать ...». Або натисніть клавіші «Ctrl + Р» для твору того ж дії. На екрані відобразиться діалогове вікно друку.
2
Задайте в даному вікні необхідні настройки режиму виведення документа. Для цього у спадному списку виберіть принтер для друку, підключений до системи вашого комп'ютера. При відсутності в списку готових пристроїв для виводу, зробіть пошук принтера за допомогою кнопки «Знайти принтер». У знайденому переліку доступних пристроїв виберіть, по можливості, самі новітні моделі принтерів.
3
В діалоговому вікні друку встановіть маркер прапорця «Двостороння друк». Вкажіть в блоці «Сторінки» необхідний діапазон сторінок документа, виведеного на папір. А в поле «Число копій» задайте потрібну кількість примірників. При бажанні відзначте додаткові параметри друку за допомогою кнопки «Параметри».
4
Натисніть кнопку «Ок» для запуску друку. Іноді технічні можливості встановленого принтера не підтримують самостійну друк на двох сторонах аркуша. В цьому випадку після виведення однієї сторінки на екрані з'явиться інформаційне вікно-повідомлення про те, що необхідно перевернути аркуш і вставити його знову в лоток. Виконайте необхідні дії і натисніть кнопку «Ок» для продовження друку.
5
Далі на аркуші буде надрукована друга сторінка. Якщо принтер підтримує самостійну двосторонню друк, документ буде повністю надруковано без вашої участі.