Як повернути шкірі сяйво.

Втомлена, млява шкіра обличчя може стати проблемою в будь-якому віці. Є певні чинники, через які шкіра стає тьмяною. Серед них - вплив навколишнього середовища, куріння, генетичні особливості, а також неправильне використання засобів по догляду за шкірою.

Щоб домогтися здоров'я і сяйва шкіри, важливо дотримуватися правильного режиму догляду, уникати факторів навколишнього середовища, які можуть стати причиною втоми шкіри, і змінити режим харчування, включивши в раціон цільнозернові продукти і білки.

  1. Щодня використовуйте засіб з сонцезахисним фактором. Засіб зі ступенем захисту не менше 30 SPF треба використовувати кожен день, і наносити його кожні 2-3 години, якщо ви перебуваєте на сонці.
  2. Включіть у свій раціон цільні злаки і білок. Такі продукти як просо, коричневий рис, пісне м'ясо, морква, бобові і цілісна пшениця сприяють виробленню колагену. За рахунок цієї речовини шкіра стає еластичною.
  3. Видаляйте відмерлі клітини шкіри за допомогою скрабу. Скраб як для особи, так і для тіла буває у вигляді крему, гелю, засоби для вмивання, люффи і т.д.
  4. Умивайте особа щоранку м'яким очищує засобом, розробленим спеціально для вашого типу шкіри (сухого, жирного або комбінованого ). Змивайте засіб теплою водою.
  5. Кожен день наносите зволожуючий засіб після очищення шкіри. Використовуйте засіб для вашого типу шкіри. Засоби проти старіння шкіри з вмістом ретинолу і альфагідроксікіслоти також можуть сприяти видаленню мертвих клітин шкіри та її пожвавленню.
  6. Щодня використовуйте лосьйон для тіла. Для додаткового сяйва можна використовувати засіб з світловідбиваючими частинками або невелика кількість блиску.
  7. Пийте не менше 2 л води щодня. Це уплотнит шкіру і зніме ознаки її втоми, зробить зморшки і складки менш помітними.
  8. Проконсультуйтеся з дерматологом на тему процедур по догляду за шкірою, таких як дермабразія, які допомагають оживити шкіру і повернути їй сяючий і більш юний вигляд.