Як відкрити свій щоденник.

Відкрити особистий щоденник в інтернеті нескладно, однак, якщо цей намір досить серйозне, то і підхід має бути ретельним. Зокрема, вибору місця розміщення та загальних можливостей щоденник а.
Інструкція
1
Самим очевидним варіантом є сайти, що надають місце для вашого журналу. Наприклад, живий журнал - http://www.livejournal.ru/або Liveinternet - http://www.liveinternet.ru/. На цих сайтах можна зареєструвати як безкоштовний блог з обмеженими можливостями, так і платний з безліччю переваг (вільне місце, необмежена кількість картинок для аватара і т.д.). Але для ведення простого щоденник а цілком підійде і безкоштовний варіант. Також серед функцій в наявності: закритий/відкритий блог, багато різних видів дизайну, велика кількість різних тематичних співтовариств і багато чого іншого.
2
Деякі люди ведуть свій журнал в публічних місцях, наприклад, на сайтах на кшталт: Вконтакте - http://www.vkontakte.ru, або відділення блогів певною поштовій службі mail.ru - http://www. blogs.mail.ru/. Таке більше підходить для реклами, залучення публіки, але для когось і як простий журнал.
3
Особистий щоденник з необмеженими можливостями, який тільки можна зробити - це ваш особистий сайт у формі щоденник а. Якщо ви знайомі з веб-програмуванням, то, маючи хостинг, ви цілком зможете тримати свій власний щоденник якого завгодно виду. Або заплатити за створення оного веб-програмістам.
4
Якщо такий варіант не підходить, можна зробити незалежний щоденник без допомоги спеціальних можливостей. Досить перенести блог з http://www.blogger.com/або http://www.livejournal.ru/на свій особистий сайт. В такому випадку блог буде названий вашим іменем.