Як відписатися від всіх розсилок. Як відписатися від розсилки якщо не можу зайти на сайт.

Розсилка або система масової передачі повідомлень рекламного характеру, відома в інтернеті як спам, достатньо часте явище. І якщо ви користуєтеся одним поштовим ящиком, часто реєструєтеся на сайтах, залишаєте e-mail публічно в інтернеті або навіть підписуєтеся на офіційні розсилки, то незабаром, цілком ймовірно, повідомлення в поштовій скриньці доставлятимуть дискомфорт, причому такий, що позбутися від розсилки, буде питанням першої важливості, інакше використання ящика стане скрутним.
Інструкція
1
Якщо ви підписалися на розсилки від своєї поштової системи, наприклад «Рассылки@mail.ru», то відписатися від подібного дуже просто. Достатньо тільки через службу поштових розсилок , за допомогою поштової скриньки, відключити підписки, клікнувши мишкою «відписатися».
2
Якщо розсилка виходить від відомого/масового сайту, наприклад, новинного, сайту-порталу чи сайту-каталогу. Те відписатися, як правило, теж не важко. Досить відкрити дану розсилку і дивитися в самому низу письма. Звичайно саме там є напис-гіперпосилання «відписатися від розсилки». Одним натисканням, ви отпишитесь.
3
Бувають ситуації і складніше, коли такого напису немає. Але якщо розсилка виходить від певного сайту, який вказаний в листі, вам достатньо зайти на цей сайт і знайти контакти адміністратора. Справа в тому, що по всій ймовірності, вас внесли в розсилку тільки на підставі вашої реєстрації. На сайті має бути розділ «контакти» або в самому низу e-mail для зв'язку. Туди ви повинні написати прохання, щоб до вас на пошту паче не слали листів рекламного/новинного характеру.
4
Якщо всі дані варіанти не вирішують проблему в принципі, то, швидше за все, вам приходить спам. Як правило, це пов'язано з тим, що ви опублікували свою поштову скриньку на відкритому порталі, чаті, сайті знайомств або іншому подібному місці. Відписатися від нього неможливо. Вам потрібно вибрати в опціях листа «відзначити як спам» або занести адресу пошти в чорний список.