Як налаштувати супутник.

Супутникове телебачення міцно закріпилося в наших будинках. Воно дозволяє здійснювати прийом програм з високою якістю зображення, яке не доступно для аналогових підсилювачів. Крім того, через супутникову антену можна не тільки дивитися телевізор, але і підключитися до мережі інтернет і навіть дзвонити. Це особливо актуально в районах, де немає звичайної телефонної провідний або мобільного зв'язку.
Вам знадобиться
  • супутникова тарілка, конвертер, телевізор, супутниковий ресивер, компас, програма Satellite Antenna Alignment, координати місцевості, координати супутника
Інструкція
1
Визначте супутник і частоту транспондера, на який проводитиметься настройка. Для цього скористайтеся сайтами: www.lyngsat.com, www.flysat.com. Виберіть найбільш сильний по сигналу транспондер. Дізнайтеся, чи потрапляє в зону дії супутника ваша місцевість. Карти з зонами покриття можна також дізнатися на цих сайтах або на сайті конкретного супутника.
2
Визначте місце розташування супутника. Для цього скористайтеся програмою для розрахунку розташування супутника щодо широти і довготи - Satellite Antenna Alignment. Дізнайтеся географічні координати вашій місцевості і введіть в програму. Після цього програма сама покаже напрямок повороту антени і кут її нахилу.
3
Візьміть супутниковий ресивер і підключіть його до телевізора, а потім до супутникової антени, наприклад Lumax DV-728. Для цього підійде велика частина пропонованих ресиверів. Виберіть в головному меню "Налаштування" -> "Установка антени".
4
Виберіть назву супутника, частоту транспондера з поляризацією («V» -вертикальна, «Н» - горизонтальна) і символьної швидкістю - (якщо необхідної частоти немає, то слід повернутися до попереднього меню, вибрати "Пошук каналів" і там ввести потрібне значення). Потім вибираємо тип конвертера LNB "Універсальний 2", якщо тарілка не підключена до кількох конвертерам і мотопідвісом, то DiSEqC і позиционер вимикаємо. Якщо є кілька конвертерів (мультифид або просто кілька тарілок), то потрібно вказати конвертер тієї тарілки, яку налаштовуєте. Для цього, подивіться, в який номер роз'єму перемикача DiSEqC підходить дріт від настраиваемой тарілки.
5
Визначте напрям на південь. Підніміть або опустіть на необхідний градус дзеркало тарілки. Починайте повертати тарілку в горизонтальному напрямку, проходячи весь горизонт. Ресивер, на відміну від карти DVB, швидше реагує на рух тарілки, тому можна її переміщати швидко. Через деякий час з'явиться сигнал, який буде видно на шкалі в телевізорі. Виставте тарілку на максимальний сигнал, закріпіть її. Повільно повертаючи конвертор, добийтеся максимального сигналу і закріпіть його.
Корисна порада
Для якісного сигналу відстань від супутникової тарілки до ресивера має бути мінімальним.