Як порадувати маму.

Посмішка мами для нас дуже дорога. Коли мама посміхається, в будинку стає світліше. Щоденний круговорот справ і турбот все рідше дає привід для радості. Свята супроводжуються готуванням, прибиранням і клопотами, вихідні наповнені домашньою роботою. Мамі просто необхідна допомога і емоційна підтримка чоловіка і дітей.
Інструкція
1
Візьміть частина маминих турбот на себе. Чоловік може закуповувати продукти, а діти допомагати в приготуванні вечері, а то і зовсім справлятися з цим самостійно. Уявіть, як зрадіє мама, коли прийшовши ввечері додому, замість клопоту вона зможе відпочити. У вихідні дні дайте мамі виспатися. Ось побачите, настрій у неї відразу покращиться.
2
Головна мамина радість - це діти. Нехай вони постараються не засмучувати її. Успіхи в дитячому садку і школі викличуть посмішку на маминому обличчі і дадуть привід для гордості за своїх дітей. Малюки дошкільного віку дуже часто, нудьгуючи по мамі, малюють в дитячому саду малюнки про неї. Це показує дитячу любов до матері і дуже її радує. Такі, здавалося б, дрібниці дозволяють членам сім'ї бути ближче один до одного.
3
Взаємна турбота зміцнює відносини в родині. Це неважко, якщо в домі панує любов і розуміння. Настрій жінки впливає на домашню атмосферу. Від чоловіка залежить, як почуватиметься дружина. Якщо дружина знає, що її люблять, про неї піклуються, її розуміють - вона почуває себе справжньою жінкою. І тоді вона стає щасливою.
4
Влаштовуйте невеликі сімейні свята, адже коли вся родина разом, у мами на серці спокійно. Подорослішали діти часто забувають зайвий раз зателефонувати батькам. А мама чекає і хвилюється за своїх чад. Згадайте про це, щоб згодом не шкодувати про втрачений час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P6CGSKcqz-4