Як писати опис себе. класная опис про себе.

З необхідністю написати опис самого себе стикається хоча б один раз в житті кожна людина. Найчастіше така потреба виникає при заняттях психологією. Як же описати себе найбільш повно? Можна, звичайно, спробувати розповісти про власну зовнішність. Може бути, про свою біографію. А можна зробити це набагато точніше.
Інструкція
1
Почніть писати опис себе з зовнішності. Колір і довжина волосся, колір очей, статуру - все це допоможе представити ваш образ людини, яка вас раніше не бачив. Але, звичайно ж, опис людини по зовнішності не буває дуже точним. У більшості книг деякі герої описані виключно із зовнішнього боку, і тому у кожного читача формується різний образ персонажів. Однак набагато краще і точніше людей описує не зовнішність, а характер і поведінку.
2
Після складання портрета по зовнішності перейдіть до опису свого характеру. Опишіть власні інтереси, уподобання в різних областях. Приміром, яку музику ви любите, які книги віддаєте перевагу, художні фільми, які сподобалися вам в останній час. • Подумайте, що вам подобається, а чого ви, навпаки, уникаєте. • Які риси в людях вас приваблюють, і яка поведінка відштовхує. • Опишіть ваші ідеали: до чого ви прагнете, чого бажаєте досягти, яким або який ви бачите себе через кілька лет.Все це допомагає створити ваш індивідуальний і неповторний образ, щоб писати опис себе і зробити його більш цікавим і насиченим.
3
Існує і третій, більш глибокий рівень писати опис себе. Він полягає в тому, щоб сформулювати власні міркування на певні події, що відбуваються навколо, і висловити своє ставлення до них. Правда, тут будьте обережнішими. Оскільки висловлене думка має бути вашим власним і грунтуватися на особистих судженнях, а не думках, узятих з різних джерел. Втім, висловлюючи чужі думки, ви також описуєте себе. Але таке опис абсолютно точно вас не прикрасить, якщо хтось викриє вас у цьому. Кожен текст несе на собі відбиток свого автора, і досвідчений психолог може охарактеризувати людину за її манері оповіді.