Як провести дитячі свята. Як провести дитячу вечірку.

Якщо ви хочете провести барвистий і запам'ятовується свято вашій дитині, можна звернутися в одне з агентств, що надають даний вид послуг. Запросіть клоунів, костюмованих акторів чи ростових ляльок. Однак не в кожній сім'ї є можливість оплатити послуги такої фірми, та і проведення заходу не так дешево. В цьому випадку можна влаштувати дитяче свято своїми силами. Що для цього потрібно:
Інструкція
1
Визначте місце проведення свята. Від його розмірів залежить вибір необхідного обладнання та його потужність. Далі встановіть обладнання так, щоб акустичний ефект був правильним. Найкраще поставити чотири колонки по кутах приміщення або майданчики, але не направляйте їх один на одного, краще поверніть трохи вбік. Це потрібно для того, що б звук рівномірно розподілявся, а не бив в одну точку.
2
Далі потрібно скласти програму свята. Що в неї увійде, залежить від вашого бажання, захоплень вашої дитини та її віку. Наприклад: святкова зустріч гостей, конкурси, жарти, виступ запрошених гостей, музичний супровід і т.д.
3
Перед тим, як почати готувати шоу, визначте склад гостей. Якщо вашій дитині більше шести років, надайте йому самостійний вибір. Нехай він скаже вам, кого саме він хоче запросити зі своїх друзів і подруг. А ви вже визначте, кого з дорослих запросити вам, і чи запрошувати взагалі. Можна розбити свято на дорослу й дитячу програми. В такому випадку ви запрошуєте батьків дітей, робите для них окремий стіл, куди після завершення програми ви і сядете разом. Діти окремо, дорослі окремо. Не варто садити всіх за один стіл, так як ваша дитина захоче відчути себе господарем, а в присутності батьків це навряд чи в нього вийде, проте залишати надовго дітей одних теж не слід, періодично заходите до них.
4
Для запрошення гостей, за пару тижнів роздайте або розішліть запрошення, в складанні яких залучіть свою дитину, йому це буде цікаво.
5
Визначте склад учасників шоу-програми. Тут можна використовувати обох батьків як основних акторів, бабусю з дідусем у вигляді мудрих чарівників, дядю тітки і так далі. Якщо, кількість запрошених менше десяти, то багато помічників залучати не варто.
6
Складіть програму. Можна розіграти уривки з улюбленої казки дитини, провести музичні конкурси, конкурси на уважність і так далі. Головне при виборі програми враховувати вік запрошених і інтереси вашого малюка.