Як поставити стартовою сторінку. Як поставити адресу сайту на вкладку.

Досить довго стартовою сторінкою інтернету для багатьох користувачів був порожній документ, з якого починав свою роботу кожен браузер. Пізніше в якості стартової сторінки в властивостях браузерів прописували адреси пошукових машин. Але останнім часом з браузерних домашніми сторінками активно змагаються стартові сторінки онлайн.
Інструкція
1
Щоб поставити стартову сторінку в браузері Opera, зайдіть в меню «Сервис» і виберіть пункт "Налаштування". У віконці на вкладці «Основні» виберіть зі списку «При запуску» - «Почати з домашньої сторінки». В поле, розташованому трохи нижче, введіть адресу майбутньої домашньої сторінки. Натисніть «ОК» і перезавантажте браузер.
2
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, бажаючи поставити стартову сторінку або змінити її, зайдіть в меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». На вкладці «Загальні» в спеціальному полі «Домашня сторінка» введіть потрібну адресу. Після чого натисніть «ОК» і перезавантажте браузер. Стартова сторінка завантажиться з введеного вами адреси.
3
Щоб поставити стартову сторінку в Google Chrome, натисніть на значок гайкового ключа поряд з панеллю адреси в браузері і в випадаючому списку виберіть пункт «Параметри». У вікні налаштувань в поле «Початкова група» виберіть параметр «Відкрити такі сторінки» і введіть їх адреси в спеціальне поле нижче.
4
Крім того, можна поставити стартову сторінку за допомогою спеціальних інтернет-сервісів. Наприклад, таку індивідуальну початкову сторінку можна завести на сайті Google і багатьох інших сайтах. Як правило, вони складаються з комбінації новинних блоків, прогнозу погоди по регіону, годин, пошти та інших функцій, доступ до яких здійснюється онлайн прямо з відкритої сторінки. Такі стартові сторінки можна налаштувати за своїм бажанням, зібравши воєдино ті віджети, які вам найбільш корисні.