Як наносити підводку, якщо носиш окуляри.

Багато жінок, які носять окуляри, не використовують підводку для очей, бо вважають, що під окулярами її не видно. У більшості випадків все навпаки: підведені очі під окулярами виглядають виразно.

Наносити підводку для очей потрібно дуже акуратно, т.к. розмазана підводка під очками стає більш помітною. Діоптрія очок може спотворювати розмір очей. Окуляри для короткозорості зорово зменшують очі, а для далекозорості - збільшують.

  1. Встаньте перед дзеркалом і оцініть те, як виглядають ваші очі в окулярах і без окулярів. Визначте, збільшують чи зорово ваші очі ті очки, які ви носите, або навпаки. Подумайте, якого ефекту ви хочете домогтися, використовуючи підводку для очей: візуально збільшити очі або підкреслити їх розріз?
  2. Оцініть розмір, форму і колір оправи ваших очок. Як правило, якщо оправа товста або яскрава, підводку краще наносити тонкою лінією уздовж верхньої повіки по росту вій.
  3. Наносите підводку для очей з урахуванням форми окулярів і їх діоптрії, а також з тим, як ви хочете підкреслити форму очей. Якщо ви хочете візуально збільшити очі, нанесіть підведення по периметру очі і не розтушовуйте лінію. Ви також можете нанести світлий олівець по периметру очі поверх підводки або під неї. Щоб візуально зменшити очі, намагайтеся використовувати невелику кількість підводки, злегка растушевивая лінію.