Як відновити дані з флешки.

Як і будь-яка інша електроніка, флешки і карти пам'яті іноді дають збої, а користувачі втрачають важливу інформацію. Причиною втрати даних може бути і безглузда випадковість, але, в кожному разі, повернути файли можливо.
Інструкція
1
Якщо під час відкриття флешку на екрані з'являється помилка, почніть з форматування. Ця процедура видалить всі дані і, можливо, призведе флешку в робочий стан.
2
Відкрийте Провідник Windows і, вибравши в списку пристроїв флешку, клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть команду «Форматувати», встановіть швидкий спосіб форматування і натисніть кнопку «ОК».
3
Тепер слід встановити на комп'ютер програму, яка допоможе відновити втрачені дані. Скористайтеся програмою Easy Recovery Professional завантажити яку можна на сайті розробника або на будь-якому софт-порталі рунета.
4
Запустіть програму і відкрийте розділ «Відновлення даних». Виберіть пункт Format Recovery. Запуститься сканування системи і через деякий час з'явиться попередження про те, що відновлювані файли слід зберегти на іншому диску. Натисніть кнопку «ОК».
5
У списку дисків комп'ютера виберіть флешку і натисніть «Далі». Розпочнеться сканування пам'яті флешки , в процесі якого будуть знайдені вилучені файли.
6
Після завершення сканування перед вами відкриється список файлів. Виділіть ті з них, які вам потрібно відновити і натисніть "Далі".
7
Виберіть папку на комп'ютері, куди будуть збережені відновлені файли, і знову натисніть кнопку "Далі". Почнеться відновлення зазначених файлів, після завершення якого всі файли будуть збережені у вказаній вами теці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aSTxM-IdTIM
Зверніть увагу
Цей спосіб відновлення даних можна застосовувати також і до карт пам'яті і розділах жорстких дисків.