Як читати на китайському телефоні. формат електронних книг для китайських телефонів.

Велика популярність китайських телефонів, підкорюють своєю ціною, викликає масу питань щодо їх використання - інструкції російською мовою до них не додаються. Великі дисплеї розташовують до читання електронних книг, спосіб завантаження яких ясний не кожному. Між тим, зробити це не так вже й складно.
Інструкція
1
Китайські телефони «розуміють» текстові файли, записані в форматі TXT з використанням кодування UTF-8. Популярні формати електронних книг FB2 і ePUB на переважній більшості моделей не підтримуються.
2
Щоб записати книгу в «правильному» вигляді, відкрийте файл в текстовому редакторі «Блокнот» і виберіть в меню «Файл» команду «Зберегти як». Для пункту «Кодування» встановіть значення UTF-8. У назві файлу не слід використовувати кириличні символи - краще написати його латинськими літерами.
3
Тепер потрібно підключити телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю і перенести готовий файл в папку на карті пам'яті. Щоб напевно бути впевненим в тому, що вбудована програма для читання текстових файлів зможе виявити завантажену книгу, помістіть файл в папку E-BOOK.
4
Вимкніть телефон від комп'ютера і запустіть програму для читання книг. Відкрийте меню «Параметри» і встановіть UTF-8 як кодування за замовчуванням. Виберіть закачаний файл з книгою і насолоджуйтеся читанням!