Як помістити картинку.

Картинки, як і всі інші елементи веб-сторінки, відображаються браузером відповідно з докладними інструкціями, які йому надсилає сервер. Ці інструкції написані на мові HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») і складаються з «тегів». Теги описують тип всіх елементів веб-сторінки, їх розташування і зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно завантажити файл зображення на сервер. Зробити це можна по ФТП-протоколу (File Transfer Protocol - «протокол передачі файлів») через спеціальну програму. Називають ці програми ФТП-клієнтами - наприклад, Cute FTP, WS FTP, FlashFXP та інші. Але можна завантажувати через файл-менеджер, який повинен бути в панелі управління хостингу на якому розміщений ваш сайт. Файл-менеджер дозволяє закачувати файли через браузер.
2
Після цього потрібно помістити відповідний тег в html-код потрібної сторінки. Тобто, вам слід знайти цю сторінку і відкрити її вихідний код для редагування. Якщо у вас є файл сторінки, то відкрити його можна простим текстовим редактором - наприклад, стандартним Блокнотом. А якщо для управління сайтом ви використовуєте яку або систему, то в панелі адміністрування цієї системи знайдіть редактор сторінок і відкрийте в ньому потрібну сторінку. Після цього залишиться вставити тег зображення в потрібне вам місце на сторінці і зберегти зміни.
3
Детальніше про сам тезі - в найпростішому варіанті виглядати він може так:
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, в який потрібно вставити зображення. Знайдіть в тексті те місце, куди потрібно помістити зображення і встановіть в нього курсор вводу.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» і клацніть по кнопці «Малюнок», розміщеної в групі команд «Ілюстрації». Відкриється діалогове вікно, в якому вам потрібно знайти файл зображення в своєму комп'ютері або на якому-небудь комп'ютері в локальній мережі, а потім натиснути кнопку «Вставити». Вікно закриється, зображення з'явиться в тексті, а Word включить редактор малюнка, щоб ви могли підігнати його розміри до формату текстового документа. Цей редактор ви можете включити в будь-який час, клацнувши курсором миші вставлену картинку.
3
Можна обійтися без кнопки «Малюнок», так як текстовий процесор підтримує операції перетягування. Можна просто перетягнути у відкритий текстовий документ потрібний файл зображення з робочого столу або з вікна Провідника.
4
Якщо потрібна картинка зберігається не в файлі, а, наприклад, знайдена на сторінці якогось веб-сайту в мережі, то попередньо скачувати її і зберігати, щоб потім знайти і вставити, немає необхідності. Досить перетягнути зображення мишкою з вікна браузера у відкритий документ.
5
В деяких випадках картинки в веб-сторінках перетягнути неможливо - це пов'язано з особливостями способу їх розміщення в сторінці. В цьому випадку зображення можна скопіювати в буфер обміну, а потім переключитися в текстовий процесор і вставити в потрібне місце відкритого документа. Копіюються картинки клацанням правою кнопкою миші і подальшим вибором у випадаючому контекстному меню пункту «Копіювати зображення». А для вставки в текст досить натиснути клавіші CTRL + V. Цей спосіб копіювання можна застосовувати не лише зображень, відкритим в браузері, але і в інших додатках.
Корисна порада
Використовуйте клавішу Print Screen на клавіатурі для копіювання зображення з екрану вашого комп'ютера в буфер обміну, щоб потім вставити його (CTRL + V) в текстовий документ.