Як малювати драпірування. Як самим зробити драпіровку столу.

Для того щоб створити малюнок з драпіруванням, потрібно вміти концентрувати увагу на найголовніших лініях, прогибах і зламах. Само слово драпірування означає саме складки, тобто зображення тканини у вільному стані. Навчитися цьому мистецтву не так вже й складно, їли взяти до уваги деякі аспекти.
Вам знадобиться
  • Ватман А4, прості олівці різної м'якості, ластик і тканина.
Інструкція
1
Першим ділом розташуйте тканину так, як вам більше сподобається або ж в так, як ви зможете найбільш точно виконати її малюнок.
2
Проведіть пряму лінію в середині аркуша і розділіть її навпіл. Подумки позначте контури вашого майбутнього малюнка драпірування .
3
Зробіть начерк головних ліній, які найбільш яскраво проглядаються на тканини, а також відзначте тіньові зони, закрасивши їх олівцем.
4
Використовуючи олівець, проведіть кілька додаткових ліній, за допомогою яких і вишиковуйте майбутній малюнок драпірування . Це можуть бути і точки і пунктирні лінії.
5
Прорисуйте падаючі тіні на передньому плані. Закрасивши, не забудьте відобразити тінь вашої драпірування .
6
На останньому етапі виконання малюнка драпірування слід профарбувати задній план. Використовуйте менш темний тон, щоб увага була приділена переднього.
Зверніть увагу
Не старайтесь промальовувати все складки без винятку, ви легко можете заплутатися. Дрібним деталям приділяйте менше уваги, ніж виступаючим лініях.
Корисна порада
Щоб тканина виглядала реалістичніше на малюнку і збіглася з оригіналом, потрібно намітити тіньової ділянку, тобто те місце, де є тінь на предметі, де лежить тканина.