Як почистити білу шкіру. Як позбутися від плям на дермантіновий білої сумці.

Білі шкіряні речі виглядають стильно й елегантно, те ж саме можна казать і про меблі зі світлої шкіри. Але на білому фоні і бруд стає більш помітною, а багато фарбувальні речовини навіть після видалення залишають за собою незмивні плями, надаючи виробу неакуратний вигляд. Допомогти в цьому випадку може тільки ґрунтовна чистка.
Вам знадобиться
  • - мильна вода
  • - молоко і картопляний крохмаль
  • - пекарський порошок
  • - крем для білої взуття
Інструкція
1
Не чекайте, поки шкіра стане видимо брудної, регулярно протирайте її змоченою в мильній воді ганчірочкою. Важливий нюанс - вода повинна ґрунтовно прокипеть перед тим, як ви скористаєтеся нею для вологої чистки. Під час кипіння мінеральні солі випадуть в осад, в іншому випадку вони заб'ють собою ніжні пори шкіри, і видалити їх ви нічим вже не зможете.
2
Якщо виріб все ж забруднилася, протріть його молоком, змішаним з картопляним крохмалем в пропорції 1: 1. Нанесіть суміш за допомогою серветки або дуже м'якої щітки на шкіру, дайте висохнути, струсіть залишки крохмалю.
3
На стійкі плями можна спробувати впливати пекарським порошком. Насипте його тонким шаром на забруднюючи місце, капніть зверху пару крапель води, почнеться хімічна реакція. Під її впливом розчиниться і пляма.
4
Білу шкіряне взуття дуже зручно натирати спеціальним кремом, для неї призначеним. Видаліть з поверхні шкіри всю грязь, обробіть взуття засобом. У ньому містяться барвники, які заретушує непривабливі плями. До того ж крем буде відштовхувати бруд і воду, взуття довше збережеться чистою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WullNfWiAKk
Зверніть увагу
Завжди пробуйте дію миючого речовини на шкіру в непомітному місці, перш ніж приступити до чищення всього виробу.
Корисна порада
Спробуйте впливати на пляму Ванішем або будь-яким засобом для виведення плям, в назві якого згадується слово oxi.