Як перевірити діодний міст генератора. Як на генераторі перевірити діодний міст.

Напівпровідник-діод застосуються в тих ділянках електроланцюзі, за якими необхідно пропустити струм тільки в одному напрямку, виключаючи його зворотне проходження. Отже, що вийшов з ладу діод або взагалі не пропускає струм через себе, або пропускає його в обидві сторони. Що абсолютно неприйнятно в умовах нормальної роботи автомобільного генератора, в конструкцію якого включений діодний місток.
Вам знадобиться
  • - омметр,
  • - контрольна лампочка,
  • - ізольований провід - 1 м.
Інструкція
1
У випадках виникнення несправностей, пов'язаних з виробленням генератором зарядного струму, в ході діагностики перевіряється, крім усього іншого, і функціонування діодного моста.
2
Виконати зазначену перевірку, можна не знімаючи генератор, достатньо відключити живлення бортової мережі від акумуляторної батареї.
3
Перевірка діодів на предмет їх короткого замикання починається з подачі напруги за допомогою відрізка дроти, приєднаного одним кінцем до плюсової клеми акумулятора, а іншим до генератора, до клеми "30". Контрольна лампочка включається між корпусом генератора і «мінусової» клемою АКБ.
4
Якщо контрольна лампочка загорілася, то це свідчить про коротке замикання діодів, отже, генератор необхідно демонтувати з двигуна для виконання відновлювального ремонту, який зводиться до заміни діодів окремо, або діодного містка в цілому.
Зверніть увагу
Для цього існує діодний міст, який розташований в задній частині генератора. Діод - пристрій з двома контактами, яке дозволяє електричному потоку текти через нього в одному напрямку. На діодному мосту, як правило, розташоване дев'ять чи одинадцять діодів (з яких три додаткових).
Корисна порада
Щоб запобігти замикання алюмінієвих теплоотводов пластини покривають повністю або частково шаром з ізоляційного матеріалу. Висновки обмоток статора привариваются/припаиваются або фіксуються гвинтовим з'єднанням до спеціальних монтажним майданчикам випрямного блоку генератора. Як перевірити діодний міст генератора.
Кожен автолюбитель знає, що джерелом електричного струму в автомобілі служить акумуляторна батарея та генератор змінного струму. Але не всі розуміють, що змінний струм не підходить для роботи автомобіля і його необхідно «випрямити». Для цієї мети служить діодний міст.

За будовою це електрична схема, призначена для перетворення в автомобілі змінного струму в постійний. Діодний міст складається, як правило, з 6 діодів і встановлюється на корпусі генератора. Таке випрямлення в електротехніці називається двухполуперіодним. Залежно від умов експлуатації автомобіля діодний міст може вийти з ладу раніше чи пізніше заявленого виробником терміну, але так чи інакше будь-які деталі зношуються. Найчастіше це відбувається при попаданні вологи в генератор (мийка авто, перетин водних перешкод) або в зимовий час, коли при «прикурювання» від іншого автомобіля недосвідчені власники плутають полярність проводів. Якщо діодний міст виходить з ладу, акумуляторна батарея автомобіля не отримує підзарядку, або, навпаки, перезаряджається, що призводить до скипанню електроліту. Перевірити діодний міст самостійно найкраще за допомогою контрольної лампи (перенесення) або тестера. Для повноти перевірки бажано скористатися двома способами. Спочатку підключаємо до мінусової клеми акумулятора пластину діодного моста (також мінусову), яка притиснута до корпусу генератора. Потім підключаємо один кінець перенесення до плюсової клеми акумулятора. Вільним кінцем перенесення доторкається до клеми виходу з додаткових діодів, болту плюсового виводу і точкам підключення обмотки статора. У всіх випадках лампа не повинна загорятися. Якщо вона загоряється, то пробитий діодний міст. На наступному етапі належить перевірити діодний міст самостійно на обрив. Для цього міняємо підключення мінусовій пластини діодного моста з мінусовою клеми акумулятора на плюсову, один кінець перенесення закріплюємо на «мінус» акумулятора, а вільним кінцем перенесення підключаємося в тих же точках, що й колись. В цьому випадку лампа повинна горіти яскравим світлом. Якщо вона не світиться - на якомусь з висновків стався обрив діода в цепі.С допомогою тестера перевірка діодів відбувається наступним чином: виставляємо режим «прозвона» напівпровідників з межею 1кОм і починаємо «прозванивать» кожен діод. Якщо діод справний, то значення в одну сторону буде 400-800 Ом, а в іншу - нескінченність. Автовласники, які вміють поводитися з паяльником і пінцетом, без праці можуть випаяти що у непридатність діод і замінити його новим. Вся операція по заміні займе не більше півгодини.