Як здати водіння в місті. Як скласти іспит з водіння в місті.

Практичний іспит для отримання водійського посвідчення складається з двох частин, з яких водіння в місті вважається більш важливим, ніж «майданчик». Адже права дають не за вміння рушати і гальмувати, справжній водій повинен довести екзаменатору, що здатний стати повноправним учасником руху на дорогах. Тільки не нервуйте, в здачі «міста» нічого надприродного ніхто від вас вимагати не буде.
Інструкція
1
Ваш іспит розпочнеться з посадки в машину. Відрегулюйте водійське крісло, налаштуйте дзеркала, пристебніться і проконтроллліруйте своїх пасажирів, пристебнулися вони.
2
Слухайте екзаменатора. Як тільки той запропонує вам поїхати, заведіть автомобіль, інформуйте інших водіїв сигналом поворотника, що збираєтеся почати рух, переконаєтеся, що не створюєте нікому перешкод, і їдьте.
3
Якщо вас допустили до іспиту, значить, ваш інструктор вважає, що ви вмієте їздити і робите це непогано. Тому просто керуйте автомобілем, не порушуйте правил дорожнього руху, дотримуйтесь знаки і сигнали світлофорів, стежте за розміткою дорожнього полотна.
4
Якщо вас попросили перебудуватися в іншу смугу, не нервуйте і не поспішайте. Увімкніть потрібний поворотник, переконаєтеся, що не створюєте перешкод, плавно зробите маневр. Все дуже просто.
5
Звертайте увагу на пішоходів і на пішохідні переходи. Пам'ятайте, краще трохи перестрахуватися і показати зайву свідомість, чому не пропустити що переходить дорогу людини. Поспішати вам все одно нікуди. Ви їздите на якість, а не на час.
6
Якщо екзаменатор просить вас «повернути при першій же можливості направо», не варто ломитися в перший-ліпший провулок, переконайтеся, що дорожні знаки дозволяють здійснити поворот в цьому місці. Може трапитися, що саме на цьому перехресті вам можна рухатися тільки прямо. Значить, шукайте наступну вулицю, в яку ви зможете повернути, не порушивши правил.
7
Будьте спокійні, покажіть екзаменатору, що вас можна випускати в самостійний шлях. Якщо ви щось не розчули, не соромтеся перепитати. Поставтеся до екзаменатора, як до звичайного пасажиру, це допоможе вам не так сильно нервувати. Чим спокійніше і впевненіше ви будете себе почувати, тим швидше ви зможете переконати екзаменатора, що ви хороший водій і вам можна видати посвідчення, що дозволяє стати повноправним учасником дорожнього руху.
Зверніть увагу
Не захоплюйтеся мултімедійних тренажерами про підготовці до іспиту. Віртуальне водіння і реальне все-таки сильно відрізняються один від одного.
Корисна порада
Якщо ви точно знаєте свої слабкі місця, попросіть інструктора попрацювати з вами над ними ще до початку іспиту.