Як придбати автомобіль.

Щоб придбати автомобіль і не витратити при цьому зайві сили, час і нерви, скористайтеся нашою інструкцією.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - телефон
  • - періодичні автомобільні друковані видання
Інструкція
1
Визначтеся з автомобілем. Для початку подумайте, де і для яких цілей ви будете експлуатувати свою нову машину. Чи будуть це поїздки виключно по місту, або ви плануєте періодично виїжджати на дачу? А може, вас приваблює ідея автотуризму? Незважаючи на все різноманіття марок і моделей на сучасному ринку, всі вони зводяться до декількох класів, згідно області їх застосування. При виборі автомобіля намагайтеся не орієнтуватися на рекламу і йти на поводу у останніх віянь автомобіль ной моди, довіряйте тільки фактам, а не обіцянкам приватного продавця або ділера.Еслі ви не можете визначитися у виборі між двома моделями від різних виробників, зверніть увагу на те, що саме входить в базову комплектацію кожної з них: деякі виробники включають в стандартний пакет опцій, наприклад, повний електропакет і кондиціонер, а інші - не пропонують навіть магнітолу або центральний замок, хоча коштувати такі автомобілі можуть практично однаково.
2
Вивчіть свою майбутню машину. Як тільки ви визначилися з тим, який саме автомобіль складе ваше щастя, дізнайтеся про нього якомога більше. У сучасному світі зробити це досить просто: до ваших послуг численні клуби автолюбителів і тематичні форуми, де власники автомобілів діляться один з одним корисною інформацією, а при необхідності можуть дати ділову пораду або проконсультувати по хвилюючому вас вопросу.Собрав всі необхідні відомості, зважте своє рішення ще раз. Пам'ятайте, що покупка машини - справа досить важливе: автомобіль все-таки не пакет молока, який можна викинути, якщо термін придатності минув.
3
Нова або стара? Відповідь на це питання в першу чергу залежить від вашого бюджету, крім того випадку, коли ви хочете придбати автомобіль , який вже не проізводітся.В виборі між уживаними і новими автомобілями є безліч "за" і "проти" : хтось скаже, що новий автомобіль в будь-якому випадку краще через наявність гарантії виробника, опоненти заперечать йому, що уживаний в хорошому стані - відмінне бюджетне придбання, яке окупиться сторицею, якщо підходити до вибору з умом.Когда будете вирішувати, врахуйте, що багато автомобілів значно втрачають у ціні. Особливо це стосується тих моделей, чия лінійка постійно (наприклад, раз на пару років) оновлюється. Тобто, як тільки виходить версія в новому кузові, стара стає дешевше. Майте це на увазі і використовуйте інформацію з вигодою для свого бюджету.
4
Вирушайте до продавця. Якщо ви вирішили придбати новий автомобіль , то найрозумніше зробити покупку у офіційного дилера. Там ви зможете вибрати відповідну комплектацію і колір. Заздалегідь вивчіть ті опції, які виробник пропонує для вашого автомобіля, прицінитеся і вирішіть, які з них вам насправді необхідні. Наприклад, кондиціонер і подушки безпеки - найчастіше опції досить корисні, а ось електропривод багажника або люка - швидше приємна іграшка, ніж необходімость.Не полінуйтеся обдзвонити всіх офіційних дилерів в місті, якщо їх декілька, і дізнатися їх пропозиції з приводу цікавить вас автомобіля: часто буває так, що в одного продавця ціна може бути нижче через сезонної акції, а другий запропонує безкоштовні додаткові опції або комплект гуми зі знижкою. Не соромтеся з'ясовувати все в подробицях, зрештою, за попит грошей не берут.Еслі ж ви вирішили придбати уживаного залізного коня, то до ваших послуг не лише численні оголошення в періодичних виданнях, а й простори глобальної мережі інтернет: є досить велика кількість безкоштовних майданчиків, де приватні особи розміщують оголошення про продаж своїх автомобілів. Крім цього, є інтернет-аукціони, як вітчизняні, так і зарубіжні. Не варто забувати і форуми автолюбителів, де досить часто існують розділи з оголошеннями про продаж автомобілів. Плюс останніх полягає в тому, що люди, що складаються в подібних спільнотах, найчастіше знають автомобілі один одного, і ніхто вам, швидше за все, не буде брехати, якщо ви запитаєте про стан цікавої вам машини.
5
Оформіть всі необхідні документи. Якщо ви купуєте машину у дилера, то в оформленні документів вам допоможе менеджер автосалону. Якщо ж ви робите покупку у приватного продавця, то вам необхідно оформити угоду купівлі-продажу самостійно. Для цього вам знадобиться зайти в комісійний магазин і попросити там виписати довідку-рахунок. Другий варіант - самостійно без помарок заповнити договір купівлі-продажу. Його не потрібно ніде завіряти, так що ви цілком впораєтеся.
Зверніть увагу
Якщо берете старий автомобіль, ретельно перевіряйте всі документи до покупки і правильність оформлення - в процесі. Остерігайтеся купувати автомобіль без повного комплекту документів або за генеральним дорученням: це може вилитися у великі проблеми.
Корисна порада
Не забудьте, що з приватним продавцем можна поторговаться.Еслі у вас недостатньо коштів на покупку бажаного автомобіля, зверніть увагу, що багато автосалонів співпрацюють з банками і пропонують своїм клієнтам програми кредитування або покупку в розстрочку.