Як зробити вбиральню з комори. Як зробити в коморі гардеробну.

Прийнято вважати, що гардеробну можуть собі дозволити виключно люди, що живуть в розкішних великих квартирах. Але це не так. У вас крихітна однокімнатна квартирка, але в передпокої є велика комора, набита всяким мотлохом? Відмінно. Саме з неї і можна зробити справжнісіньку гардеробну , де буде висіти велике дзеркало, а гарний одяг буде висіти просторо і витончено.
Інструкція
1
Почніть з розбору речей. Змиріться з миcлью, що весь непотріб доведеться викинути, хоча деякі старі речі можуть викликати у вас ностальгічні почуття. Ви ж ними десять років вже не користувалися. А це означає, що від них цілком можна позбутися.
2
Огляньте стіни. Залежно від матеріалу стін підберіть напрямні. Вони можуть бути навісними або настінними. Настінні напрямні зручніше використовувати в тому випадку, якщо стіни зроблені з твердого матеріалу, начебто цегли або бетону. Якщо стіни зроблені з гіпсокартону, використовуйте краще навісні напрямні.
3
Вирішіть, чи потрібно робити в коморі ремонт. Можна все залишити, як є. Але, оскільки ваша комора починає нове життя - має сенс поміняти і поверхня стін, і підлоги. Все залежить від того, чи збираєтеся ви купувати повністю меблі для вбиральні або збираєтеся все зробити своїми руками.
4
Проведіть освітлення. Навіть якщо в коморі була лампочка, її світла навряд чи буде достатньо для нової мети. Найкраще запросити електрика з найближчого ЖЕКу. Тоді у вас буде гарантія, що все відповідає вимогам безпеки. Освітлення може бути різним. Це може бути плафон на стелі або над дверима, а можуть бути і розташовані в різних місцях світлодіодні світильники.
5
Складіть список речей, які ви будете зберігати в гардеробній. Вирішіть, чи будете ви купувати обладнання вбиральні в комплекті або частинами. Може бути, у вас є можливість замовити напрямні в майстерні. Взагалі внутрішнє оздоблення гардеробної в чому залежить від вашої фантазії. Замість напрямних можна використовувати найрізноманітніші вішалки, можна поєднувати різні види меблів. Багато залежить від розмірів кладовки.
Зверніть увагу
Світильники на 220В використовуйте з обережністю. Подумайте, наскільки вони підходять до меблів вбиральні. Дуже гарні для подібних приміщень світлодіодні світильники - вони абсолютно безпечні. Можна використовувати меблеві світильники на 12 В.
Корисна порада
Дзеркало найзручніше повісити на двері.