Як відрегулювати замок.

Деренчливий на ходу капот або його утруднене відкривання, а також значне зусилля, що додається в момент закривання капота, що супроводжується жорстким ударом об панель, - всі ці фактори свідчать про необхідність виконанні ремонту, пов'язаного з регулюванням замка капота.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайковий ключ на 17 мм.
Інструкція
1
В тому випадку, коли закрити капот вдається лише, приклавши значне зусилля, або навпаки: закритий капот на ходу починає вібрувати і деренчати, тоді необхідно відрегулювати довжину штока запірного пристрою.
2
З метою усунення виниклих проблем, необхідно виконати наступне: - відкрийте капот, - ключем на 17 мм трохи ослабте контргайку, - викруткою викрутити або загорніть на два-три обороту шток запірного пристрою, - зафіксуйте його положення, затягнувши контргайку. Майте на увазі, що занадто короткий шток ускладнює відкривання капота.
3
Зовсім інша регулювання виконується в тих випадках, коли відбувається «жорстке» закривання капота і чути металевий стук.
4
Щоб усунути подібне порушення, необхідно змінити місце розташування прийомної частини запірного пристрою. Говорячи по-простому: його треба відцентрувати.
5
Виконується регулювання наступним чином: - трохи відпускаються болти кріплення, - запірний пристрій переміщається так, щоб шток в нього входив строго по центру отвори; - чітко зафіксувавши засувку, затягніть болти його кріплення.
6
Якщо регулювання замка виконана в повній відповідності з викладеними рекомендаціями, то капот вашого автомобіля не буде більше вас турбувати.