Як прокачати рибалку.

Всякий раз, коли ми починаємо грати в нову гру, в даному випадку, World of Warcraft, яка захоплює повністю, то стикаємося часом з деякими труднощами, наприклад, не вистачає досвіду або грошей, або сили, або просто не хочеться чекати довгий час для отримання додаткових функцій гравця. В цьому випадку на допомогу може прийти прокачування риболовлі, що дозволяє прокачати профіль за короткий час.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, гра World of Warcraft.
Інструкція
1
Вивчіть у Вчителя, як правильно потрібно рибалити, після чого придбайте необхідні снасті в Магазині.
2
Вирушайте до місця риболовлі. У стартовій локації (до 75) нехай це буде Громовий стрімчак або Огрі. Не забудьте надіти на гачок наживку, цей крок додасть вам навички. А чим вище навик, тим рідше зривається рибка.
3
Встановіть картограф, що допоможе вам заощадити час. Ця функція при наведенні курсору на місце риболовлі повідомлятиме вам, починаючи з якого навику можна в цьому місці рибалити. Локацію змінюйте для лову риби більш високого рівня.
4
Швидкість прокачування риболовлі майже однакова у всіх місцях, і залежить від кількості спійманих риб. Чим більше зловите, тим швидше пройде прокачка.
Зверніть увагу
На 225 рівні риболовлі виникає проблема з тим, що неможливо придбати книгу, яка підвищує навик риболовлі до майстерності. Накопите 35 лвл і купите «Екстремальну риболовлю Ната Пегла». Цей квест допоможе вам вийти на потрібний рівень.
Корисна порада
Міняйте місця локації, щоб на ваш гачок ловилася різна риба з різними характеристиками. Також пам'ятайте про те, що, прокачавши риболовлю, ви в даній грі прокачаєте кулінарію.