Як зробити більярд.

Більярд - захоплююча гра, що вимагає хорошого окоміру, точної координації рухів, аналітичного розуму і, звичайно ж, тривалого тренування. Купувати обладнання досить дорого, тренуватися в якомусь клубі - теж накладно, тому найкращим виходом буде виготовити більярдний стіл самостійно, і грати в повне своє задоволення.
Вам знадобиться
  • Бруски, планки, накладні скоби, скоби з дроту, планки, сітки-кошики, матеріал для обтягування, ніжки, лист ДСП для стільниці, дриль, шуруповерт, цвяхи, шурупи.
Інструкція
1
Зробіть підставу більярду. Для цього збираєте з брусків деталі майбутнього заснування - змащуєте клеєм два бруска, пропускаючи місця, де будуть розташовані лузи, і ще для міцності сколочує кількома цвяхами. Після просвердлите в верхньому бруску отвори і стягніть два бруска шурупами. Таки же чином виготовляєте протилежну деталь, після чого сполучаєте дві висохлі деталі, встановивши між ними внутрішні бруски. Довжина ребра 1005 см, довжина внутрішнього бруска 535 мм.
2
Виготовте 4 ніжки товщиною від 5 до 10 мм. На ніжки будуть потрібні накладки, які можна випиляти з фанери і зачистити наждачним папером.
3
Зробіть з листа ДСП стільницю, ретельно вирівнявши поверхню.
4
Зробіть бортики для столу і декоративні планки. Декоративні планки виготовляються з брусків, ретельно випиляних і ошкуренних. Бортики вирізаються з гуми і оклеиваются матеріалом, подібним за кольором з матеріалом столу.
5
Виготовте скоби-накладки і скоби з дроту згідно інструкції, обтягніть стільницю тканину, і зберіть більярдний стіл.
6
Встановіть на поверхню більярдного стола бортики, і змонтуйте лузи, ретельно вивіривши їх розмір, щоб він відповідав розмірам більярдної кулі.
7
Виготовте кий і трикутник. Кий можна зробити з будь палки відповідного діаметру (25 мм), а трикутник зберіть з планок.
Зверніть увагу
Для виготовлення більярду беріть тільки сухий матеріал, в іншому випадку сирі деталі при висиханні може повести, що зробить більярд не придатним для використання.
Корисна порада
Якщо використовувати для стільниці плиту ДСП або фанери, тоді не потрібно виготовлення підстави, що дозволить істотно скоротити час на виготовлення всього комплекту.