Як зробити розмиті краю. Як зробити краю розмитими в фотошопі.

Розмиття країв на фрагменті знімка або на всій фотографії можна зробити за допомогою фотошопа кількома різними способами, кожний з яких може бути використаний для вирішення різних завдань.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Photoshop.
Інструкція
1
Мабуть, самий легкий спосіб, що не вимагає володіння особливими навичками роботи з фотошопом - використання інструменту Eraser Tool (викликається натисканням клавіші Е). Виберіть інструмент, встановіть в меню Brush потрібний розмір кисті з м'якими краями і обробіть краю об'єкта. Перевага даного способу полягає в тому, що зробити краю розмитими таким чином зможе навіть той, хто відкрив фотошоп в перший раз. До недоліків можна віднести лише те, що обробку доведеться робити вручну.
2
Можна використовувати й інший варіант, який підійде в разі, коли потрібно обробити складні об'єкти. Виділіть об'єкт за допомогою будь-якого інструменту виділення (Lasso Tool, Pen Tool і т.д.).
3
Створіть новий шар, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши в меню команду Layer via Copy. Утримуючи клавішу Ctrl натиснутою, клацніть по шару, щоб виділити об'єкт, а потім клацніть правою кнопкою і інвертуйте виділення за допомогою команди Select Inverse.
4
Виберіть в меню Select команду Modify - Feather і задайте число пікселів для розмиття. Кілька разів натисніть клавішу Delete. Краю виділеного об'єкта будуть розмиті.
Корисна порада
Після завершення роботи, не забудьте злити шари, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + E і зберегти результат за допомогою команди Save As з меню File.