Як зробити дах на гаражі. Як самому зробити дах відео.

Кожен автовласник, який отримав у власність ділянку землі, призначений для зведення особистого гаража, мріє побудувати на ньому не банальну криту стоянку для свого автомобіля, а складна інженерно-технічна споруда, яка позбавить його від періодичної необхідності відвідувати автосервіс для ремонту і обслуговування машини.
Вам знадобиться
  • - бетонні плити (ППШ або ПКЖ),
  • - металевий швелер або двотаврова балка перерізом 120 мм (довжина залежить від проекту),
  • - керамзит,
  • - наплавний руберойд,
  • - монтажна піна,
  • - цемент, пісок, вода,
  • - автокран.
Інструкція
1
Будь-який будинок передбачає зведення над ним даху, яка складається з перекриття і горищного приміщення. Але більшість гаражів будується без горища, з плоскою, м'якою покрівлею. Виняток становлять лише гаражі, розташовані в приватних домоволодіннях, складові єдиний архітектурний ансамбль маєтку.
2
Пропонуємо розглянути зведення даху звичайного гаража не має горищного приміщення. Завбачливий власник автотранспортного засобу постарається побудувати власний гараж так, щоб в ньому було все найнеобхідніше. Починаючи з оглядового ями, і, закінчуючи вантажопідйомними механізмами, які, як правило, розміщуються під стелею.
3
На фінішному етапі цегляної кладки стін, коли до верхньої позначки залишається укласти два ряди цегли, на стіни, поперек приміщення, над місцями планіруесого розміщення передньої і задньої частин машини, вертикально укладаються швелера або двотаврові балки.
4
Укладання металопрокату виконується на цементному розчині строго за будівельним рівнем. Після чого кладка стін триває.
5
Після закінчення будівництва стін, на них укладаються залізобетонні плити, з ухилом 2-3 градуси в сторону стоку води. Після того як будівельний розчин знайде необхідну твердість, щілину між плитами перекриття зашпаровується монтажною піною, надлишки якої пізніше зрізаються ножем.
6
Поверх залізобетонних плит насипається шар керамзиту, призначення якого - теплоізоляція. Засипавши керамзит рівним шаром, на його поверхні робиться стяжка цементним розчином.
7
Коли розчин схопиться, його обробляють просоченням, і дах покривають водонепроникним шаром, приклеюючи до неї смуги наплавного руберойду. На цьому все. Спорудження водонепроникною даху над гаражем - виконано.