Як малювати квіти аквареллю.

Намальовані зображення завжди хочеться зробити ще гарніше й оригінальніше, для цього і використовуються фарби, фломастери, маркер і кольорові олівці. Діти люблять дарувати своїм батькам листівки з зображенням химерних квітів. Спосіб розфарбовування цього малюнка вони часто вибирають акварель і не дарма, адже ці фарби дуже зручні в застосуванні і володіють широким колірним спектром.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, акварельні фарби, пензлики різних розмірів.
Інструкція
1
Намалюйте простим олівцем квіти .
2
Позначте чорним кольором контури вашого малюнка. Це будуть грані, за які не можна заступати, використовуючи фарбування аквареллю.
3
Використовуйте акварель для початку розфарбовування квітів. Змішайте кілька кольорів на готельному аркуші або стаканчику, щоб кольори були різноманітніше і яскравіше.
4
Розфарбувавши кілька об'єктів, почекайте, поки вони подсушат, і тільки тоді приступайте до інших. Дуже важливо чекати повного засихання першого шару, якщо ви плануєте нанести другий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rAIJr0Vcs2g
Зверніть увагу
Дочекайтеся висихання зображення і тільки тоді приступайте до подальшої роботи - прикрашення аквареллю інших об'єктів або ж використанню рамки для вставки шедевра. Сильно не тисніть на кисть, інакше залишаться сліди - волосинки.
Корисна порада
Щоб отримати м'які тони, використовуйте білий колір з будь-яким іншим. Якщо ви хочете використовувати акварельні фарби для певного аксесуара, то варто додати трохи клею.