Як зробити малюнок на каву. Як зробити на каву візерунок сердечко.

Чи думали монахи-капуцини, змішуючи кави зі збитим молоком, що цей напій з часом перетвориться на справжній витвір мистецтва. Капучино буде здаватися ще смачніше, якщо на його поверхні створити невеликий рисунок. Тим більше, що зробити це дуже просто.
Вам знадобиться
  • - вершки 33% жирності
  • - розтоплений шоколад
  • - чашка кави
  • - шпажка для малювання
  • - порошок какао
  • - трафарет
Інструкція
1
Малювати на кави ви будете не фарбами, а тими продуктами, які не тільки не зашкодять напою, але навіть і поліпшать його смак. Збийте вершки до стану м'якої піни. Якщо ви перестаралися, і піна вийшла крутий, розбавте її рідкими вершками. Частина з них можна розбавити рідким шоколадом.
2
Найпростіше створювати малюнки на кави за допомогою какао, просто посипавши їм поверхню білосніжної піни через трафарет. Такий спосіб прикраси найбільше підходить для кави мокко, надаючи йому заодно легку шоколадну ноту.
3
Наступний рисунок вимагатиме у вас твердої руки і наявності певної частки фантазії. Просто візьміть в руки кондитерський шприц з насадкою, що має дуже тонке отвір. Наповніть шприц розтопленим шоколадом і малюйте, що вашій душі завгодно. Можна просто пройтися шоколадним зигзагом по піні, а можна спробувати створити і справжній шедевр.
4
Але найчастіше на кави малюють вершками певні візерунки. На них теж потрібно набити руку, але вчитися довго не доведеться, це не так важко, як здається на перший погляд. Подкрасьте збиті вершки шоколадом, випустіть невелику їх порцію в самий центр білої піни. Візьміть в руки шпагу і дайте волю фантазії. Якщо просто зробити один штрих через всю поверхню піни, ви отримаєте витончене сердечко. А можна зробити 4 перпендикулярних штриха від краю чашки до центру і готовий квіточка конюшини.
Корисна порада
Всі вищеописані методи можна поєднувати між собою в довільних варіантах, дивуючи оточуючих проснувшимся в вас талантом художника по каву.