Як поставити мовну панель.

Мовна панель призначена для відображення поточної мови, на який налаштована клавіатура. Але іноді вона буває прихована. В такому випадку користувач змушений вводити текст і міняти розкладку клавіатури методом проб і помилок. На різних комп'ютерах перемикання розкладки може бути налаштоване на різні поєднання клавіш. Тому зручніше на особистий комп'ютер все ж поставити мовну панель .
Інструкція
1
Покажемо, як поставити мовну панель , на прикладі ОС Windows Vista. В інших версіях Windows це робиться аналогічно. Зайдіть через меню «Пуск» в Панель управління. Прокрутіть перелік параметрів вниз і знайдіть серед них «Мова і регіональні стандарти». Відкрийте його.
2
Ви побачите нове вікно налаштувань, що складається з чотирьох вкладок: • Формати, де вказується вид відображення числової, грошової та іншої інформації; • Розташування, де вибирається країна знаходження; • Мови клавіатури; • Додаткові настройкі.Перейдіте на вкладку « Мови клавіатури ». Там ви побачите одну-єдину кнопку «Змінити клавіатуру ...». Натисніть її.
3
Відкриється вікно «Мови та служби текстового вводу». В ньому доступні три вкладки для налаштувань параметрів: загальні, мовна панель , перемикання клавіатури. Перейдіть на вкладку «Мовна панель » і ви побачите декілька доступних налаштувань. З їх допомогою зміните параметри відображення панелі, її прозорість, додаткові значки. Натиснувши кнопку «ОК», ви побачите що з'явилася мовну панель поряд з системним годинником Windows, або в іншому місці на робочому столі.
4
Однак комп'ютерна індустрія не розвивалася б такими темпами, якби не існувало декількох програм, призначених для вирішення однієї і тієї ж задачі. Так, наприклад, офісна програмка Punto Switcher, яку неважко знайти в інтернеті, може виконувати функцію, аналогічну стандартної мовної панелі Windows. Крім того, вона може міняти розкладку клавіатури автоматично, що дозволяє економити час при частих переходах на іншу мову при введенні тексту з клавіатури.