Як зробити плафон. плафон з ниток.

В магазинах повно всіляких світильників. Однак іноді хочеться чогось зовсім незвичайного. Можна спробувати зробити плафон і своїми руками, благо способів для цього існує безліч. Спробуйте зробити оригінальний плафон з ниток.
Вам знадобиться
  • Нитки одного кольору або різні
  • Протипожежна просочування
  • Клей ПВА в пластмасовій пляшці
  • Повітряна кулька
  • Шматок дроту
  • Стержень від кулькової ручки
  • Підстава від старої люстри з патроном
  • Голка з великим вушком
Інструкція
1
Нитки розмотайте. Для того, щоб вони не плуталися, обмотайте ними довгу дощечку або книгу, зніміть вийшла багатошарову петлю і перев'яжіть її в декількох місцях нитками іншого кольору.
2
Опустіть нитки в протипожежну просочення для тканин і потримайте стільки, скільки написано в інструкції. Дістаньте їх, висушіть і знову змотайте в клубок.
3
Надуйте кульку. Всуньте нитку від клубка в голку. Проткніть голкою пляшку з клеєм і протягнете крізь пляшку нитку.
4
Обмотайте кулька нитками, пропускаючи їх через пляшку з клеєм. У вас повинна вийти щільна сітка. Проткніть кульку, акуратно витягнете його через залишений отвір і дайте плафон у висохнути.
5
Виріжте отвір в нижній частині плафон а. Його можна вирізати рівно, а можна зробити і зубчики. У верхній частині плафон а виріжте отвір поменше.
6
Відріжте шматок дроту по довжині окружності верхнього отвору. Зігніть дріт у коло. Візьміть стержень від кулькової ручки і відріжте від нього шматочок верхньої частини, вільної від пасти. З його допомогою з'єднайте дріт у коло. Для міцності можна налити в шматок стержня трохи універсального клею.
7
Прошийте плафон до дротяного колі. Рекомендується використовувати ті ж нитки з протипожежної просоченням. Дріт краще закрити всю. Прив'яжіть плафон до шнура підстави. Намагайтеся, щоб патрон виявився в середині конструкції.
Зверніть увагу
Якщо протипожежної просочення немає, зробіть плафон такого розміру, щоб він не торкався лампочки. Стержень від ручки необхідно попередньо вимить.Прівязивать плафон також краще нитками з просоченням.
Корисна порада
Нитки краще брати товсті бавовняні, типу «ірису», «гарусу» або «сніжинки» Протипожежну просочення можна нанести і на готовий плафон. Робити це краще з пульверизатора.