Як розвивати розумові здібності. способи змусити свій мозок працювати.

Якщо ви добре вчіться в школі, то про вас кажуть, «розумний», «здатний». Але не завжди це так. Вивчити предмет можна, а ось придбати інші розумові навички буває досить складно.
Інструкція
1
Для розвитку розумових здібностей можна порадити декілька способів. Ніколи не переставайте читати. Читайте в будь-якому віці і не тільки розважальну літературу, а й науково-пізнавальну, художню, біографічну, історичну. Це розширить ваш кругозір, ви станете більш образно мислити, у вас з'явиться художній смак. Якщо книга вам відразу здалася незрозумілою, можна відкласти її, а через деякий час прочитати повторно. «Війну і мир» багато хто став сприймати лише в зрілому віці. В школі цей твір саме «проходять», не вникаючи ні в склад, ні в образи, і в сюжет толком теж. Читання допомагає розвитку інтелекту, об'ємнішому мисленню. Адже не дарма говорили, що книга - джерело знань. В інтернеті ви теж знайдете багато чого цікавого, але це вже не те читання.
2
Для розвитку пам'яті можна запропонувати рішення кросвордів, різних головоломок, намагатися запам'ятовувати і переказати те, що ви подивилися або прочитали напередодні, а то й кілька днів тому. Для розвитку уваги можна порадити частіше зосереджуватися на якихось певних завданнях, не відволікатися на стороннє й не дратуватися, якщо вас відволікають, пам'ятаючи про своє головне завдання.
3
Крім того, для розвитку розумових здібностей бажано чергувати розумову і фізичну роботу, хоча б на кілька хвилин. Мозок людини створений так, що і йому потрібен відпочинок, і найкращим відпочинком для нього є фізична робота, в цей момент мозок відключає деякі свої функції, і напруга потроху йде.
Корисна порада
Звичайно ж, щоб стати «розумним», потрібні багато факторів, закладені в людині з дитинства. І розвивати їх треба послідовно, починаючи з «пелюшок».