Як перевести кінські сили.

Кінська сила - це вже застаріла одиниця виміру потужності. Але при цьому ця одиниця досі широко застосовується в автомобілебудуванні для визначення потужності двигунів. Перевести кінські сили дуже просто.
Інструкція
1
В Росії та в більшості країн Європи 1 кінська сила (к.с.) вважається рівною 75 кгс * м/с. Інакше кажучи, це необхідна потужність, яка потрібна для того, щоб підняти масу в 75 кг за 1 секунду на 1 метр. Інакше, 1 к.с. = 735,49875 Вт (Ватт). Останнє число прийнято вважати метричної кінської сілой.У американців і жителів островів Великобританії 1 кінська сила вважається рівною 745,69987158227022 Вт
Зверніть увагу
Вперше кінські сили були застосовані в 1789 році в Шотландії Джеймсом Уаттом. Він порівнював те, скільки потрібно коней для того, щоб зрушити його парову машину з місця.
Транспортний податок входить в число обов'язкових сплат до бюджету для всіх власників автомобілів, крім тих, хто є власником сільгосптехніки. Щоразу, коли підходить час оплачувати податок, у багатьох власників у зв'язку з цим з'являється досить багато питань. Один з основних - як саме розраховується така сплата до бюджету.
Розрахунок транспортного податку зазвичай ведеться за потужністю автомобіля, тобто простіше кажучи, розраховується в кінських силах. І ось тут-то і потрібно взятися за олівець чи ручку.

Скільки коштує «кінь»

Вартість однієї кінської сили безпосередньо залежить від кількості цих самих сил в автомобілі. Чим могутніше авто, тим дорожче «кінь». Так, наприклад, для машин невеликої потужності з двигунів від 70 до 100 к.с. вартість 1 "коні" дорівнюватиме 2,5 р. Власникам машин з мотором потужністю 100-150 к.с. доведеться віддавати 3,5 р. за кожну. Тим, у кого машина понад 150 і до 200 к.с., доведеться розщедритися на 5 р. за кожну «кінь». Відповідно, власникам дуже потужних агрегатів від 200 до 250 к.с і вище доведеться віддавати від 7,5 до 15 р. за «кінь».
Варто враховувати , що це базові тарифи, які можуть регулюватися регіонами. Наприклад, Івановська область додасть пару рублів до кожного тарифу. Єдине обмеження - прибавка не може бути збільшена більш ніж в 10 разів.
Власникам зовсім мініатюрних легковиків, чия потужність двигуна не дотягує навіть до 70 "коней", пропонується оплачувати фіксовану вартість транспортного податку, складову близько 350 р.
У Москві урядом міста було розроблено програму підтримки автомобілістів на маленьких машинах. В її рамках були прийняті закони, що скасовують податок для таких «малюків».
Варто враховувати, що пільг по сплаті такого податку в Податковому Кодексі РФ не прописано. Однак немає і обмежень на те, щоб кожен регіон міг прийняти таке рішення самостійно.

Що варто враховувати в зв'язку з податковим законодавством

Сплату транспортного податку сьогодні відстежують податкові інспекції, тоді як раніше цим займалися співробітники ГИБДД. Однак з високим ростом корупції, в тому числі і в даній сфері, ці функції у правоохоронців відібрали. Причому податковим органам абсолютно все одно експлуатуєте ви автомобіль, або він простоює у вас під домом - рахунок все одно прийде. Якщо у вас викрали автомобіль, або він потрапив у ДТП і відновленню не підлягає, обов'язково віднесіть всі відповідні документи, включаючи довідки з ГИБДД і інших підрозділів МВС, до податкової. В іншому випадку вам будуть приходити листи з квитанціями і вимогою оплатити податок. Те ж саме стосується і тих, хто продав або віддав свій автомобіль за дорученням іншій людині. Також варто пам'ятати, що податок треба сплачувати вчасно, т.к. за прострочення вам почнуть нараховувати штраф і пені в розмірі 1/130 ставки рефінансування.